Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 14:42:58

Христина Дмитренко – найкраща юна спортсменка Європи

23.05.2016   15:52Агенцiя

Біатлоністка з Чернігова обрана найкращою юною спортсменкою Європи. Перша в історії Незалежної України чемпіонка зимових Юнацьких Олімпійських ігор Христина Дмитренко стала лауреаткою премії Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) імені Пьотра Нуровського.

Таке рішення було прийняте шляхом голосування 50 Олімпійських комітетів Європи під час проведення 37-го семінару ЄОК в іспанській Тарагоні.

Відзначимо, що премія Нуровського була започаткована Європейськими Олімпійськими Комітетами в 2011 році на честь відомого польського діяча олімпійського руху, який трагічно загинув під час авіакатастрофи.

Премія вручається юним європейським атлетам віком до 19 років, які досягли визначних результатів у спорті.

Нагадаємо, що цього року Христина Дмитренко виборола історичне «золото» ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Ліллехаммері в біатлонній гонці переслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.