Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 08:02:20

Військові спортсмени змагалися за право участі в Чемпіонаті Збройних Сил України на кубок Президента України

16.05.2016   09:08

У 169 навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в Десні на Чернігівщині, відбувся турнір з рукопашного бою серед військовослужбовців. Понад 40 учасників змагань виборювали право потрапити до збірної команди Сухопутних військ.

Після цього турніру військові спортсмени – переможці турніру візьмуть участь в навчально-тренувальних зборах для підготовки до чемпіонату на кубок Президента України, який відбудеться в червні 2016 року.

Змагання проходили за правилами Всеукраїнської федерації рукопашного бою. Учасникам було дозволено дозований контакт із зупинкою з метою попередження травм.

Головним суддею змагань був Президент федерації рукопашного бою Чернігівської області – Сергій Козир. Спортсмени високо оцінили організацію турніру, яку очолив начальник служби фізичної підготовки і спорту командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Ігор Шлямар.

Найцікавіший поєдинок відбувся за участі найстаршого представника – 59-річного начальника розвідки 92 бригади полковника Петра Недзельського, який на власному прикладі довів, що для справжнього бійця вікових обмежень немає.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини