Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 07:30:49

Чернігівщина долучається до міжнародного спортивного марафону

12.05.2016   10:29Агенцiя

У вересні 2016 року в Чернігові планується проведення міжнародного спортивно-масового заходу «Чернігів – Нова Пошта – Напівмарафон 2016».

Основні аспекти цієї яскравої масштабної події обговорили члени організаційного комітету 11 травня на засіданні під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Наталії Романової.

– Чернігівщина – гостинний край, багатий на спортивні традиції, в тому числі і олімпійські. Ми завжди вітаємо акції, які пропагують здоровий спосіб життя та спортивну культуру, а також сприяють новим міжнародним зв’язкам, – зазначила Наталія Романова у своєму зверненні до організаторів конкурсу.

Останнім часом спортивно-масові бігові заходи набувають популярності в суспільстві і мають великий вплив на життя українців. Наші земляки завжди радо беруть участь у подібних акціях. Адже недарма Чернігів має імідж спортивного міста.

Цього разу до бігового марафону організатори планують залучити велику кількість людей різної вікової категорії. Зокрема, передбачені естафети і для самих юних бігунів.

У заході братимуть участь як професійні спортсмени, так і інші бажаючі спробувати свої сили на різних бігових дистанціях. На змагання будуть запрошені легкоатлети з різних куточків України, а також із-за кордону. Єдина обов’язкова вимога до всіх учасників – задовільний стан здоров’я. Кожен бажаючий повинен буде надати відповідну довідку від лікаря з дозволом на участь у забігу.

У ході обговорення заступник голови – керівник апарата облдержадміністрації акцентувала увагу присутніх на необхідності залучення до спортивно-масового заходу людей з особливими потребами.

Окрім марафону та естафет, оргкомітет обговорив пропозиції до культурно-розважальної програми для жителів і гостей Чернігова.

Значну увагу учасники засідання приділили питанням безпеки людей, охорони правопорядку та збереження чистоти довкілля.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини