Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 20:28:56

Чернігівщина долучається до міжнародного спортивного марафону

12.05.2016   10:29Агенцiя

У вересні 2016 року в Чернігові планується проведення міжнародного спортивно-масового заходу «Чернігів – Нова Пошта – Напівмарафон 2016».

Основні аспекти цієї яскравої масштабної події обговорили члени організаційного комітету 11 травня на засіданні під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Наталії Романової.

– Чернігівщина – гостинний край, багатий на спортивні традиції, в тому числі і олімпійські. Ми завжди вітаємо акції, які пропагують здоровий спосіб життя та спортивну культуру, а також сприяють новим міжнародним зв’язкам, – зазначила Наталія Романова у своєму зверненні до організаторів конкурсу.

Останнім часом спортивно-масові бігові заходи набувають популярності в суспільстві і мають великий вплив на життя українців. Наші земляки завжди радо беруть участь у подібних акціях. Адже недарма Чернігів має імідж спортивного міста.

Цього разу до бігового марафону організатори планують залучити велику кількість людей різної вікової категорії. Зокрема, передбачені естафети і для самих юних бігунів.

У заході братимуть участь як професійні спортсмени, так і інші бажаючі спробувати свої сили на різних бігових дистанціях. На змагання будуть запрошені легкоатлети з різних куточків України, а також із-за кордону. Єдина обов’язкова вимога до всіх учасників – задовільний стан здоров’я. Кожен бажаючий повинен буде надати відповідну довідку від лікаря з дозволом на участь у забігу.

У ході обговорення заступник голови – керівник апарата облдержадміністрації акцентувала увагу присутніх на необхідності залучення до спортивно-масового заходу людей з особливими потребами.

Окрім марафону та естафет, оргкомітет обговорив пропозиції до культурно-розважальної програми для жителів і гостей Чернігова.

Значну увагу учасники засідання приділили питанням безпеки людей, охорони правопорядку та збереження чистоти довкілля.

Останні новини Чернігівщини

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців 17:57

Протягом січня-серпня 2019 року Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано близько 3 млрд гривень.

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова 17:43

Дев’яносто сім культових споруд на Чернігівщині є пам’ятками архітектури; 57 з них — національного значення та 40 — місцевого. Про те, як утримувати ці пам’ятки, не порушуючи їх автентичного вигляду, говорили на нараді, яку провела в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові 17:37

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні зустрівся з працівникам поліції з Великобританії, Нідерландів, Естонії, Канади та Іспанії. Вони приїхали у Чернігів у рамках заходів Форуму міжнародної поліцейської асоціації, який проходить в Україні.

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята 17:33

До уваги чернігівців та гостей міста! Інформація про роботу міського пасажирського транспорту на час святкування Дня міста 20 – 22 вересня ц.р.

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління 17:29

Днями в рамках навчального візиту, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління місцевими фінансами у сфері освіти і медицини Корюківської громади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини