Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 08:58:15

VІ Спортивні ігри школярів Чернігівської області з легкої атлетики

03.05.2016   15:36Агенцiя

27-28 квітня в Чернігові на Олімпійському навчально-спортивному центрі «Чернігів» відбулись змагання з легкої атлетики в залік VІ Спортивних ігор школярів Чернігівської області.

В змаганнях взяли участь чотирнадцять команд з міст і районів області. Загалом змагались біля 300 юнаків та дівчат 1999 року народження та молодші. В загальнокомандному заліку перемогу здобула команда міста Прилуки, друге місце за Менським районом, треті – місто Чернігів.

Багато спортсменів показали високі результати, одними з найкращих стали:

- Наумчик Альона штовхання ядра – 13,27 (Менський р-н)

- Слобода Марія стрибки в висоту – 165 см. (Менський р-н)

- Метка Валерія 100м. з бар’єрами – 14,9 (Носівський р-н)

- Кравченко Дмитро штовхання ядра – 16,16 (м.Ніжин)

- Журба Вадим метання диску – 56,47 (м.Чернігів) КМС.

Всі переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями, а команди - кубками від відділення НОК України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини