Волейбол – масовий спорту на Чернігівщині. ФОТО
На Чернігівщині люблять і поважають спорт від самих маленьких і до дорослих. Ганяють м,яча, стрибають, бігають, займаються в секціях з різних видів спорту. Але, самим масовим видом спорту залишається волейбол.
Підтвердженням сказаного є завершення Чемпіонату області серед чоловічих команд вищої ліги.
До участі у Чемпіонаті зареєструвалося 15 команд Чернігівської зони і 6 команд з районної зони. Протягом 2015-2016 року згідно турнірної таблиці проводилися ігри Чемпіонату.
І ось 24 квітня у спортивному залі Чернігівського національного педагогічного університету ім.Т.Г.Шевченка відбулися фінальні ігри серед кращих чотирьох команд.
У півфіналі зустрілися команди із Сосниці та Борзни; Педінститут – ШВСМ. За результатами зустрічей за Iмісце на майданчик вийшли змагатися команди ШВСМ і Борзна, за IIIмісце боролися Педінститут і Сосниця.
Привітати переможців завітала начальник Департаменту сім,ї, молоді та спорту, багаторазова Олемпійська чемпіонка Ніна Лемеш.
Вона передала вітання із завершенням Чемпіонату області від голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча, Олімпійського комітету за красиву та яскраву гру.
Переможцям Чемпіонату ШВСМ Ніна Лемеш вручили перехідний Кубок та побажала в майбутньому мати змогу всім отримати цей Кубок. Друге місце посіла команда з Борзни, а третє місце дісталося команді Педінститут.
Фоторепортаж з фіналу Чемпіоната області Віктора Кошмала.
Останні новини Чернігівщини
На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09
У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.
Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07
З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.
Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04
Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02
За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.