Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 16:41:36

Золотий призер 21-го Міжнародного турніру з міні-футболу серед ветеранів - команда "Ветеран - Десна"

05.04.2016   12:30Агенцiя

На початку квітня у Чернігові пройшов 21-й Міжнародний турнір з міні-футболу серед ветаранів пам’яті Вадима Третьякова.

За повідомленням Чернігівської обласної федерації футболу у змаганнях взяли участь команди з Чернігова, Борзни, Ніжина та Гомеля.

В результаті турніру команда «Темп-Ветеран» з Борзни отримала четверте місце. Бронзовим призером турніру стала команда «Благовіст» з міста Ніжина. Срібні нагороди отримала команда «Ветеран» з Гомеля і золоті металі турніру здобула чернігівська команда «Ветеран–Десна».

Визначено кращих гравців турніру у п’яти номінаціях: «Кращий воротар» – Володимир Бортник (Ніжин), «Кращий захисник» - Василь Галаган (Борзна), «Кращий нападник» - Віталій Моремонов (Гомель), «Кращий бомбардир» - Володимир Мацута (Чернігів), «Кращий гравець» - Юрій Надточій (Чернігів).

Окрім нагородження команд за перемогу у турнірі, під час урочистостей було вручено почесну медаль Федерації футболу України «Медаль за заслуги» старшому тренеру СДЮШОР «Юність» Валерію Вороні, з нагоди його 60-річчя. Валерій Ворона за свою тренерську кар’єру підготував більше двадцяти футболістів, які грають в професійних команадах.

Останні новини Чернігівщини

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

Прокуратура у судовому порядку стягнула майже 8 млн грн за незаконну порубку лісу 14:31

Прокурорами постійно приділяється увага питанням збереження, відтворення і раціонального використання типових та унікальних природних комплексів, які мають важливе природоохоронне значення та використовуються для рекреаційних потреб населення.

Чернігів відзначає 61 рік із моменту запуску тролейбусів 14:07

61 рік тому вулицями Чернігова вперше поїхали тролейбуси. Відтоді вони стали невід’ємною частиною міського життя — щодня поєднують людей та мікрорайони.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини