Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 06:32:11

Волейбол – як спосіб привернути увагу до проблеми поширення туберкульозу!

26.03.2016   08:40Агенцiя

24 березня у чернігівській ЗОШ № 13 відбулися спортивні змагання в рамках обласного фестивалю з волейболу серед учасників реабілітаційних програм від нарко/алкозалежності, присвячений Всевітньому дню боротьби з туберкульозом.

Організатором даного заходу є Чернігівський обласний центр ресоціалізації та соціально-психологічної адаптації наркозалежних людей «Перемога». Центр є спеціалізованим закладом, що працює за програмою «Пізнай істину», де добровільно проходять реабілітацію наркозалежні особи, які виявили бажання позбутися наркотичної залежності.
            
Змагання з волейболу  мають на меті залучення наркозалежних людей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування у людей групи ризику сталих традицій щодо постійних занять фізичною культурою та спортом, як важливих чинників збереження та зміцнення здоров’я, а також запобігання стигматизації людей груп ризику, привернення уваги громадськості до спроб розв’язання проблеми наркозалежності.

Особливо важливим є привернення уваги громадськості до спільних соціальних проблем таких, як туберкульоз. Адже, епідемія це не лише медична проблема. Це відповідальність кожного з нас: медиків, пацієнтів, які повинні відповідально лікуватися та громадян, які мають регулярно проходити профілактичні огляди (раз на рік).

Партнери організації фестивалю:
ЧОВ ВБО «Всеукпаїнська Мережа ЛЖВ»,  ЧОЦФЗН "Спорт для всех"

Результати фестивалю:
І місце – команда громадської організації «Перемога».
ІІ місце – команда громадської організації «Центр здорової молоді».
ІІІ місце – команда громадської організації «Незалежна молодь».

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини