Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 19:36:20

Волейбол – як спосіб привернути увагу до проблеми поширення туберкульозу!

26.03.2016   08:40Агенцiя

24 березня у чернігівській ЗОШ № 13 відбулися спортивні змагання в рамках обласного фестивалю з волейболу серед учасників реабілітаційних програм від нарко/алкозалежності, присвячений Всевітньому дню боротьби з туберкульозом.

Організатором даного заходу є Чернігівський обласний центр ресоціалізації та соціально-психологічної адаптації наркозалежних людей «Перемога». Центр є спеціалізованим закладом, що працює за програмою «Пізнай істину», де добровільно проходять реабілітацію наркозалежні особи, які виявили бажання позбутися наркотичної залежності.
            
Змагання з волейболу  мають на меті залучення наркозалежних людей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування у людей групи ризику сталих традицій щодо постійних занять фізичною культурою та спортом, як важливих чинників збереження та зміцнення здоров’я, а також запобігання стигматизації людей груп ризику, привернення уваги громадськості до спроб розв’язання проблеми наркозалежності.

Особливо важливим є привернення уваги громадськості до спільних соціальних проблем таких, як туберкульоз. Адже, епідемія це не лише медична проблема. Це відповідальність кожного з нас: медиків, пацієнтів, які повинні відповідально лікуватися та громадян, які мають регулярно проходити профілактичні огляди (раз на рік).

Партнери організації фестивалю:
ЧОВ ВБО «Всеукпаїнська Мережа ЛЖВ»,  ЧОЦФЗН "Спорт для всех"

Результати фестивалю:
І місце – команда громадської організації «Перемога».
ІІ місце – команда громадської організації «Центр здорової молоді».
ІІІ місце – команда громадської організації «Незалежна молодь».

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.