Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 01:20:38

Волейбол – як спосіб привернути увагу до проблеми поширення туберкульозу!

26.03.2016   08:40Агенцiя

24 березня у чернігівській ЗОШ № 13 відбулися спортивні змагання в рамках обласного фестивалю з волейболу серед учасників реабілітаційних програм від нарко/алкозалежності, присвячений Всевітньому дню боротьби з туберкульозом.

Організатором даного заходу є Чернігівський обласний центр ресоціалізації та соціально-психологічної адаптації наркозалежних людей «Перемога». Центр є спеціалізованим закладом, що працює за програмою «Пізнай істину», де добровільно проходять реабілітацію наркозалежні особи, які виявили бажання позбутися наркотичної залежності.
            
Змагання з волейболу  мають на меті залучення наркозалежних людей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування у людей групи ризику сталих традицій щодо постійних занять фізичною культурою та спортом, як важливих чинників збереження та зміцнення здоров’я, а також запобігання стигматизації людей груп ризику, привернення уваги громадськості до спроб розв’язання проблеми наркозалежності.

Особливо важливим є привернення уваги громадськості до спільних соціальних проблем таких, як туберкульоз. Адже, епідемія це не лише медична проблема. Це відповідальність кожного з нас: медиків, пацієнтів, які повинні відповідально лікуватися та громадян, які мають регулярно проходити профілактичні огляди (раз на рік).

Партнери організації фестивалю:
ЧОВ ВБО «Всеукпаїнська Мережа ЛЖВ»,  ЧОЦФЗН "Спорт для всех"

Результати фестивалю:
І місце – команда громадської організації «Перемога».
ІІ місце – команда громадської організації «Центр здорової молоді».
ІІІ місце – команда громадської організації «Незалежна молодь».

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.