Вівторок, 19 березня, 10:10:10

Ветерани Чернігівщини привезли дев`ять золотих медалей з легкоатлетичного чемпіонату України

18.03.2016   13:16Агенцiя

Успішно виступила на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів 11-13 березня у Києві команда Чернігівської області.

Чернігівець Микола Левадський перед своєю 74-ю річницею зробив собі подарунок, здобувши два перших місця: у бігу на 800 метрів у категорії 70+ років та у бігу на 1500 метрів у віковій категорії 70-74 роки.

Всі інші медалі здобула плеяда ніжинських спортсменів:
Володимир Сахно в категорії 45+ років став першим у бігу на 3000 метрів та другим на дистанції 1500 метрів.

Олександр Романенко в категорії 30+ років заробив два золота у бігу на дистанціях 800 та 1500 метрів. Дмитро Хоменко в тій же категорії був другим на дистанції 800 метрів.

Арсен Ісмаілов в категорії 55+ років здобув перемогу у бігу на дистанції 400 метрів.

Лідія Поляк у віковій категорії 40+ стала першою у бігу на дистанції 200 та 800 метрів.

Естафетна команда області в віковій категорії 160+ (сумарний вік учасників повинен бути більше 160 років) стала першою в забігу 4 по 200 метрів. Склад переможної команди: Сахно, Ісмаілов, Романенко, Хоменко.

Команда Чернігівщини посіла загальнокомандне третє місце у змаганнях.