Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:16:51

Чемпіонат України з боулінгу проходить у Чернігові

22.10.2011   12:24

У Чернігові на базі нещодавно відкритого розважального комплексу “Базис”, проходить 2-й етап чемпіонату України з боулінгу сезону 2011-2012 років.

“Ми вперше проводимо змагання в цьому місті і в цьому клубі. Тут чудове обладнання і хороші люди”, – поділився враженнями виконавчий директор Всеукраїнської федерації спортивного (десятикегельного) боулінгу, головний суддя змагань Андрій Папуша.

Кореспондентові УКРІНФОРМу він розповів, що загалом чемпіонат включає 10 етапів, які упродовж року проходять у різних містах України. Участь у них зазвичай бере 200-300 спортсменів, а в Чернігів позмагатися приїхало близько 80 чоловік. Така велика кількість етапів обумовлена бажанням організаторів надати можливість кожному боулеру набрати необхідну кількість рейтингових очок. За їх сумою наприкінці сезону і визначатиметься чемпіон.

За словами А.Папуші, боулінг – спорт демократичний. В нього можуть грати як дорослі – чоловіки й жінки, так і діти. Попри те, що куля важить 8 кг, для того, щоб її вправно кинути, силаком бути необов’язково. “Це – питання техніки, а не сили”, – зауважив співрозмовник. Натомість усерйоз боулінгом, зазначив він, часто займаються люди, які закінчили свою кар’єру в інших видах спорту – греблі, боротьбі, багатоборстві тощо. А тому серед спортменів-боулерів є екс-чемпіони світу і Олімпійських ігор.

Фінальні ігри 2-го етапу чемпіонату з боулінгу відбудуться в суботу. За їх підсумками буде визначено й нагороджено переможців. Спортсмену, якому 5 разів поспіль пощастить вибити 300 очок, тобто, зіграти ідеальну гру, федерація обіцяє подарувати 5-кімнатну квартиру в Києві. Хоча, як зауважив А.Папуша, “у світі ще немає людини, якій би вдалося ідеально зіграти 5 разів. Але ж прагнути чогось треба…”

Довідка. Всеукраїнська федерація спортивного боулінгу була створена в 1999 році. На сьогодні налічує 194 члени: 147 чоловіків та 47 жінок. Щороку українські спортсмени-боулери беруть участь у всіх найбільших міжнародних змаганнях. За час існування ВФСБ в її скарбничці налічується 10 золотих, 5 срібних та 5 бронзових медалей, завойованих на європейських чемпіонатах. Серед членів ФВСБ – 3 майстри спорту України міжнародного класу, 16 майстрів спорту України та 26 кандидатів.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1050909

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.