Олексій Щербак став Чемпіоном України з вільної боротьби
З 26 по 29 січня на базі у Конча-Заспі проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок до 23 років. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» на цих змаганнях була представлена чотирма спортсменами.
Кращий результат показав майстер спорту України Олексій Щербак у ваговій категорії до 74 кг. У цій ваговій категорії боролись 23 спортсмена. У 1/8 фіналу Олексій зустрівся з львівським борцем Назаром Василишиним і впевнено отримав перемогу з рахунком 10:0.
В 1/4 фіналу нашому борцю передувала сутичка з представником Київської області Рустамом Расуєвим, в якій Олексій також переміг з результатом 8:0.
У півфіналі наш спортсмен не відчув на собі супротив борця з Києва Георгія Хассая, упевнено виграв сутичку з рахунком 5:0, а у фіналі Олексій Щербак зустрівся з Алі Закаєвим (Одеса). Рахунок 4:1 дозволив Олексію стати Чемпіоном України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років.
Вітаємо Олексія та його тренерів Настоящого Анатолія Анатолійовича і Єзєєва Міріка Аврамовича з перемогою!
Інші спортсмени - кандидати у майстри спорту України показали такі результати: ЗахарЧепела- 18 місце (57 кг),ВладиславЧерноус - 13 місце(61кг),ВолодимирБедний - 26 місце (70 кг).
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські розслідують обставини загибелі у водоймі 10-річного хлопчика 10:14
Співробітники Чернігівського райуправління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі малолітньої дитини.
Осередок безпеки: у Ніжинській громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:43
У Ніжинській громаді розпочала повноцінну роботу нова поліцейська станція. Відтепер у громаді підтримує правопорядок та дбає про безпеку населення поліцейський офіцер Олег Зогій.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:20
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об′єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
22 червня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1578 Російська агресія - Day 1578 Russian aggression
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.