Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 14:22:07

Депутати профільної комісії розглянули питання розвитку фізкультурно-спортивної сфери Чернігівщини

04.02.2016   09:52Агенцiя

3 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму, яке провів її очільник Григорій Данько.

Депутати заслухали інформацію директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніни Лемеш стосовно роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств по залученню дітей до систематичних занять спортом та підготовки спортивних резервів.

За словами Ніни Лемеш, в області функціонує 52 спортивні школи, в яких систематично займаються більше п'ятнадцяти тисяч дітей та молоді. Також ДЮСШ відвідують 366 спортсменів І-го розряду, 215 кандидатів у майстри спорту, 39 майстрів спорту України та 8 майстрів спорту України міжнародного класу. В школах розвивається близько 40 видів спорту, найбільш популярними серед яких є футбол, легка атлетика, волейбол, бокс, дзюдо та шахи.

Як зазначила виступаюча, переважна більшість спортсменів вищих категорій підготовлена саме в ДЮСШ фізкультурно-спортивних товариств. Вона також повідомила, що одна із головних проблем в роботі ДЮСШ – недостатня забезпеченість спортивними спорудами для проведення навчально-тренувальної роботи і спортивно-масових заходів усіх рівнів та вкрай обмежене фінансування.

Протягом останніх двох років в області припинили діяльність 2 заклади, в числі яких – ДЮСШ «Спартак» в м.Прилуки (причина - недостатність фінансування з міського бюджету) та ДЮСШ «Чемпіон» в м.Чернігові (в результаті проведеної оптимізації). Ці школи закриті без втрат, оскільки учні та тренери були переведені до інших закладів. Скорочення зазнали лише кілька працівників адмінапарату.

Інформацію директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації доповнили керівники обласних організацій ФСТ «Колос», «Україна», «Спартак» і «Динамо».

Детально ознайомившись із роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл Чернігівщини та обговоривши питання порядку денного, члени постійної комісії рекомендували Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, керівникам фізкультурно-спортивних товариств забезпечити збереження мережі і контингенту шкіл та вжити заходів щодо зміцнення матеріально-спортивної бази.

Також рекомендовано Чернігівській міській раді, департаменту фінансів облдержадміністрації при уточнені обласного бюджету на нинішній рік передбачити можливість збільшення асигнувань на фінансування навчально-спортивної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств.

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини