Податковий клас здобув перемогу в Чернігівській МХЛ
Протягом кількох років у Чернігівській загальноосвітній школі №20 працює податковий клас. У позашкільний час учні разом з вчителями та податківцями набувають податкових знань. Проводяться й спортивні заняття – вони згуртовують колектив та пропагують серед школярів здоровий спосіб життя.

Цього року заняття тривають. І спортивні також. Приміром, хокейна команда, сформована з учнів податкового класу, брала участь у змаганнях серед молодіжних команд, які вперше проводилися у Чернігові. І капітаном команди школярі обрали саме Дмитра Скрипку.
Змагання проходили в два етапи. На першому - всі учасники зіграли між собою. За його підсумками на спортивному майданчику ЗОШ №12 зустрічалися команди - податкового класу ЗОШ №20 та випускників ЗОШ №20.
Гра була захоплюючою і азартною, як і належить у фіналі. Спочатку гравці податкового класу наполегливо відтісняли команду випускників до воріт, атакуючи «градом» кидків. Але оборона втрималася.
У другому періоді випускники перегрупувалися та розпочали методично тиснути на ворота Павла Войтенка. Але воротар не підвів команду - майстерно відбивав досить підступні шайби нападника Тимофія Килочицького (до речі, кращого гравця міського турніру «Золота шайба – 2013»).
У завершальному, третьому періоді, гравці податкового класу відчутно поступалися швидкістю своїм суперникам. В той же час воротар команди випускників Максим Ващенко відзначився не лише професіоналізмом, але й спортивною пильністю - наприкінці гри він двічі поспіль відбив два штрафних кидки. До речі Максим - один з найкращих воротарів міста, грає в «Нічній хокейній лізі» міста Києва (НХЛ).
Але, як іноді буває у фіналі, долю гри вирішив один гравець - нападник з команди податкового класу Дмитро Степура. Він за дві хвилини до кінця матчу, вдало звільнившись від опіки, отримавши від борту пас капітана Дмитра Скрипки, миттєво відправив шайбу у ворота суперника. А потім, як справжній форвард, вдруге відзначився в швидкій контратаці.
Таким чином вперше в історії Чернігівського хокею головний кубок міської хокейної ліги здобула команда податкового класу.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.