Відбулися фінальні ігри Чемпіонату Чернігівської області з міні-футболу серед ветеранів
31 січня у Ніжині на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу ЗОШ № 9 відбулися фінальні ігри Чемпіонату Чернігівської області з міні-футболу серед ветеранів 45 років і старше.
В групі «А» зустрічалися команди «Ветеран» (Сираї), «Ветеран» (Прилуки),«Ветеран» (Сосниця).
За результатами проведених ігор команда «Ветеран» (Сираї) виграла у команди «Ветеран» (Сосниця) з рахунком 5 – 1; «Ветеран» (Сираї) – «Ветеран» (Прилуки) – 6 – 2; «Ветеран» (Прилуки) – «Ветеран» (Сосниця) – 5 – 1.
Перше місце в групі «А» посіла команда «Ветеран» (Сираї), на другому місці –«Ветеран» (Прилуки), третя – команда «Ветеран» (Сосниця).
В групі «Б» суперниками були команда «Десна» (Новгород-Сіверський), «ТЕМП-ВЕТЕРАН» (Борзна), «Фрунзівець» (Ніжин).
«Десна» (Новгород-Сіверський) – «Фрунзівець» (Ніжин) зіграли з рахунком 3 – 5; «Десна» (Новгород-Сіверський) – «ТЕМП-ВЕТЕРАН» (Борзна) – 4 – 7; «Фрунзівець» (Ніжин) обіграв «ТЕМП-ВЕТЕРАН» (Борзна) з рахунком 4 – 3.
Першою в групі «Б» стала команда «Фрунзівець» (Ніжин), друге місце посіла команда «ТЕМП-ВЕТЕРАН» (Борзна) і третіми стали футболісти команди «Десна» (Новгород-Сіверський).
У стиковому матчі за ІІІ місце грали команди «Ветеран» (Прилуки) та «ТЕМП-ВЕТЕРАН» (Борзна), де перемогу здобулиборзнянці з рахунком 4 – 3.
У матчі за І місце зустрічалися команди «Ветеран» (Сираї) та «Фрунзівець» (Ніжин). В драматичній боротьбі на останній хвилині гри перемогу виборола команда «Ветеран» з СираївКозелецького району, обігравши ніжинський «Фрунзівець» з рахунком 4 – 3.
Отже, володарами золотих медалей Чемпіонату стали гравці команди «Ветеран» (Сираї), срібним призером стала команда «Фрунзівець» (Ніжин) і бронзовими призерами стали представники Борзнянщини команда «ТЕМП-ВЕТЕРАН».
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».