Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 21:19:49

Оригінальний рецепт згуртування колективу – лижні перегони

18.01.2016   14:22Агенцiя

Цієї суботи дізналась оригінальний рецепт згуртування колективу від Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Чернігівській області – це лижні перегони, великий снігопад, великий мороз, велике бажання відпочивати активно та бути у гарній спортивній формі.

Крім самих військовослужбовців у змаганням приймали участь їх родини, адже надійний тил – запорука будь-якої перемоги. Відбулось два забіги – для чоловіків та для жінок.

Як завжди, перемогла дружба, але все ж таки журі визначило найкращих спортсменів.  Серед чоловіків першим прийшов на фінішну пряму старший лейтенант Максим Башли, другим – старший прапорщик Валерій Потапенко, почесне третє місце – майор Валерій Богуш.

Серед дівчат перше  місце здобула Ганжа Олена (волонтер НГО «Міський молодіжний центр «Жменя»), друге – Виноградова Катерина (донька співробітника), третє – Лозинська Олена (дружина співробітника).

Нагороджували переможців та учасників змагань Начальник Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Чернігівській області  полковник Юрій Постернак та депутат Чернігівської міської ради Регіна Гусак.

Незабаром  навесні плануються змагання з волейболу. Отакий рецепт згуртування колективу. А згуртований колектив – головна умова ефективної роботи.

Регіна Гусак,
депутат Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.