Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 04:21:50

Оригінальний рецепт згуртування колективу – лижні перегони

18.01.2016   14:22Агенцiя

Цієї суботи дізналась оригінальний рецепт згуртування колективу від Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Чернігівській області – це лижні перегони, великий снігопад, великий мороз, велике бажання відпочивати активно та бути у гарній спортивній формі.

Крім самих військовослужбовців у змаганням приймали участь їх родини, адже надійний тил – запорука будь-якої перемоги. Відбулось два забіги – для чоловіків та для жінок.

Як завжди, перемогла дружба, але все ж таки журі визначило найкращих спортсменів.  Серед чоловіків першим прийшов на фінішну пряму старший лейтенант Максим Башли, другим – старший прапорщик Валерій Потапенко, почесне третє місце – майор Валерій Богуш.

Серед дівчат перше  місце здобула Ганжа Олена (волонтер НГО «Міський молодіжний центр «Жменя»), друге – Виноградова Катерина (донька співробітника), третє – Лозинська Олена (дружина співробітника).

Нагороджували переможців та учасників змагань Начальник Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Чернігівській області  полковник Юрій Постернак та депутат Чернігівської міської ради Регіна Гусак.

Незабаром  навесні плануються змагання з волейболу. Отакий рецепт згуртування колективу. А згуртований колектив – головна умова ефективної роботи.

Регіна Гусак,
депутат Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі 13:05

17 вересня в рамках робочого візиту директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик та начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту Юрій Сухомлин відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та ознайомились з ходом реконструкції будівлі із застосуванням заходів теплореновації.

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова 12:59

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Ніжин: збір громадських проектів 12:39

Проекти приймаються щороку, починаючи з 1 вересня по 30 вересня (протягом одного місяця).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За вісім місяців на обороноздатність країни платники  Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору 11:53

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини