Відбувся VІІІ відкритий чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з рукопашного бою
У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України в с. Десна на Чернігівщині завершився VІІІ відкритий чемпіонат з рукопашного бою на першість Сухопутних військ Збройних Сил України.
В навчальному центрі такі змагання проводилися вперше і вперше в них взяли участь «деснянці» – господарі чемпіонату. Організацію та підготовку до чемпіонату здійснювали військовослужбовці навчального центру на чолі з начальником фізичної підготовки центру підполковником Владиславом Суспо. Загалом, за перемогу на престижному турнірі боролися вісім команд у складі 48 спортсменів у шести вагових категоріях, які представляли військові виші, частини спецпризначення та окремий полк Президента України.
Змагання проходили за правилами Всеукраїнської федерації рукопашного бою. Учасникам було дозволено, з метою попередження травм, дозований контакт з зупинкою.
Відкрив чемпіонат з рукопашного бою та побажав його учасникам гідно виступити начальник служби фізичної підготовки і спорту командування Сухопутних військ ЗС України полковник Ігор Шлямар.
До суддівської колегії змагань, на якій головував перший віце-президент Всеукраїнської федерації рукопашного Олександр Гартріч, увійшли відомі вітчизняні фахівці міжнародної та національної категорії з Києва, Кіровограда та Чернігова.
Переможцем чемпіонату стала команда бійців 3-го окремого полку спеціального призначення з Кіровограда, а друге і третє місця посіли відповідно команди навчального центру і 8-го окремого полку спецпризначення з Хмельницького. Команди-переможниці були нагороджені кубками, медалями і грамотами. В особистому заліку кубок «За кращу техніку на чемпіонаті» здобув курсант Військової академії (м. Одеса) Ігор Рибак, а кубок «За кращий бій чемпіонату» – молодший сержант Олександр Розінько з 3-го окремого полку спецпризначення.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.