Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 14:38:38

Пройшли змагання юних самбістів, організовані ветеранами міліції

30.11.2015   15:04Агенцiя

Річницю своєї діяльності утворена за ініціативи та особистими зусиллями ветеранів органів внутрішніх справ громадська організація відсвяткувала традиційно — проведенням дитячо-юнацьких спортивних змагань.

Коментуючи такий вибір святкових заходів, лідер громадської організації, полковник міліції у відставці Петро Пекур підкреслив: впродовж своєї 35-річної кар’єри правоохоронця-оперативника чітко переконався, що нестримну дитячу енергію дорослі мають змалку скеровувати в потрібне русло. Спорт є оптимальним варіантом. Масово залучене до нього нове покоління зростатиме здоровим, патріотичним та не схильним до протиправної поведінки.

Вірна проголошеному курсу, громадська організація за час свого існування вже встигла забезпечити проведення понад 100 змагань різних рівнів та спортивно-масових заходів, як у Чернігові, так і в сільських районах області.

У відповідному ключі пройшли й урочистості з нагоди річниці від дня створення громадської організації: в обласному центрі відбулися святкові змагання юних спортсменів. Спостерігати за ходом турніру були запрошені віце-президент Національної федерації самбо України Юрій Климантов, інші представники федерації.

Високий спортивний чиновник відзначив гідне місце, яке посідає Чернігівщина у підготовці майстрів самбо, та важливу роль громадської організації у сприянні цій роботі. «Україна виборола дві золоті медалі та одну «бронзу» на цьогорічному чемпіонаті світу з боротьби самбо, — нагадав Юрій Олексійович. — І всі ці нагороди належать чернігівцям, причому бронзова медаль здобута у найпрестижнішій чоловічій ваговій категорії до 82 кг, де конкуренція найвища, тож насправді й ця відзнака варта «золота».

Володаря цієї світової «бронзи», гідного носія традицій чернігівської школи самбо Олексія Ніженка, привітали лідер громадської організації Петро Пекур та віце-президент федерації Юрій Климантов. Вони вручили спортсменові подарунок та грошову винагороду. У свою чергу, Олексій звернувся з настановою старшого товариша до борців-початківців. Головне, наголосив він, ставити перед собою чітку мету і не шкодувати сил для її досягнення. Щораз така планка буде вищою, а успіхи — вагомішими.

Після урочистого відкриття змагань відбулися захопливі двобої малечі. Для деяких з них це перші змагання в житті. Але за своєю напругою та цікавістю вони не поступалися турнірам дорослих борців.

На завершення свята всі юні учасники змагань отримали солодкі подарунки від організаторів. Переможців у кожній ваговій категорії було відмічено дипломами та медалями змагань.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини