"Нафтовик" переміг
У матчі 16 туру Першої ліги охтирський "Нафтовик-Укрнафта" переміг "Десну" з рахунком 2:1 у Чернігові.
"Нафтовик" порадував своїх шанувальників першою за останні два місяці перемогою. Клуб з Охтирки востаннє був сильніший за суперника 6 вересня, перемігши в Тернополі "Ниву". Завдяки перемозі в Чернігові "Нафтовик" довів свій актив до 18 очок. За цим показником охтирці зрівнялися з "Авангардом" та "Тернополем". І з цими ж клубами "Нафтовик" поділяє 12-14 місця.
"Десна" ж зазнає другої поспіль поразки. У чернігівчан залишилося 19 залікових пунктів після 16 матчів і вони займають 11 рядок турнірної таблиці.
Україна. Перша ліга, 16 тур. Стадіон ім. Ю. А. Гагаріна, Чернігів
"Десна" - "Нафтовик" - 1:2
Голи: Чепурненко, 90+3 - Бояринцев, 24 (пенальті), Листопад, 57
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.