Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 17:14:47

Чернігів приймав найкращих художніх гімнасток України

26.10.2015   12:34Агенцiя

Справжні спортивні пристрасті та змагальний дух вирували протягом трьох днів у Чернігівській обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі.

І це невипадково, адже найкращі юні гімнастки України приїхали в обласний центр на відкритий Чемпіонат України серед школярів з художньої гімнастики за програмою КМСУ та І дорослого розряду, щоб випробувати свої сили та показати справжні дива пластики, грації та спортивної майстерності.

Виборювати першість на Чернігівщину завітали команди гімнасток із міст Києва, Білої Церкви, Суми, Одеси, Чернівців, Вінниці, Кривого Рогу, Бердянська, Калинівки (Вінницької області), Київської та Запорізької областей, а також Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

На урочистому параді-відкритті побував та привітав талановиту молодь голова облдержадміністрації, а за сумісництвом президент Чернігівської обласної федерації гімнастики та очільник обласного осередку НОК України Валерій Куліч. Участь в урочистому дійстві також взяли начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Ігор Вдовенко, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш та начальник Чернігівського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Анатолій Скрипченко.

Звертаючись до юних красунь, очільник області зазначив:

- Ваші яскраві і ефектні виступи сповнили різнокольоровими барвами ці сумні осінні дні, подарувавши усім нам позитивні емоції та піднесений настрій. Від щирого серця бажаю всім талановитим дівчатам України успіхів, вдалих виступів на славетній чернігівській землі!

Приємним подарунком для усіх присутніх стали оригінальні, запальні показові виступи вихованок Чернігівської ОКДЮСШ.

За доброю традицією на згадку про цьогорічний чемпіонат усі команди-учасниці отримали пам’ятні подарунки від організаторів чемпіонату.

Змагальний марафон був дуже напружений. Гімнастки виконували вправи без предмета, зі скакалкою, обручем, м’ячем, булавами та стрічкою. Оцінювали технічну складність номеру, майстерність виконання, артистизм та хореографію буде компетентне журі у складі суддів національної категорії усіх міст-учасників чемпіонату на чолі з головним суддею змагань, старшим тренером із художньої гімнастики Чернігівської ОКДЮСШ Оксаною Федосенко.

Попри жорстку конкуренцію і велику кількість сильних і достойних суперників наші юні грації досягли значних результатів.

За програмою КМС України Вахненко Вікторія 2000 р.н. виборола І місце (тренер Шарапа Л.В.), Римар Олена 2000 р.н. – ІІІ місце (тренер Федосенко О.В., Медведєва Т.М.), Донець Олександра 2002 р.н. – ІІІ місце (тренер Федосенко О.В., Бурдукало О.А.).

Серед спортсменок І-го розряду найкращих результатів досягла Власенко Валерія 2003 р.н., яка здобула V місце (тренер Близнюк О.В.)

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини