Команда тупичівських шашистів - краща на всеукраїнських змаганнях "Краще спортивне село України 2015 року"
25-27 вересня на Київщині в смт Немішаєво пройшли фінальні змагання команд сільських та селищних рад на “Краще спортивне село України 2015 року”.
У цьому році у фіналах Ігор взяла участь рекордна кількість команд – 24, це разом із членами делегацій більше 600 представників.
Інакше кажучи, усі обласні організації, що входять сьогодні до всеукраїнського спорттовариства, зуміли приїхати та виступити повними складами, тож саме це насправді є істинною перемогою сільського спорту України у тій важкій ситуації, яку переживає держава. Змагання у Немішаєвому – цьому чудовому мальовничому куточку Київщини, попри щільний графік змагань, пройшли організовано і цікаво, у відкритій й чесній спортивній боротьбі, і свідченням цьому є перемоги команд багатьох областей в окремих видах спорту.
Уперше в історії проведення цього спортивного заходу команда шашистів Тупичівської сільської ради у складі Івана Зубова і Віти Здор (на фото) виборола ПЕРШЕ командне місце, а Іван Зуб в особистих змаганнях виборов ПЕРШЕ місце. Команда була нагороджена пам’ятним кубком иа дипломом, а Іван Зубов золотою медаллю і грамотою.
Учасники спортивної делегації села Тупичів висловлюють вдячність за можливість взяти участь у Всеукраїнських фінальних змаганнях керівництву обласної організації ФСТ «Колос» та голові Тупичівської сільської ради Шовковій Ларисі Миколаївні.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.