Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 14:32:38

Про футбол на Чернігівщині

29.09.2015   08:45Агенцiя

Враховуючи останні події в світі чернігівського футболу, ми вирішили поговорити з головою Чернігівської обласної федерації футболу Геннадієм Прокоповичем.

- Геннадію Володимировичу, перше, про що хотілося б Вас запитати, які результати гри збірної Чернігівської області в рамках «Кубку регіонів Федерації футболу України»?
- Хотілося б повідомити всім шанувальникам футболу, що збірна Чернігівської області достойно представила Чернігівщину на «Кубку регіонів ФФУ». Вчора, 27 вересня 2015 року, збірна Чернігівської області у грі проти збірної Київської області отримала перемогу. Результат гри був невідомий до останнього. В основний та додатковий час гра закінчилася з нічийним рахунком 1 – 1. І тільки серія післяматчевих пенальті вирішила результат гри. В результаті збірна нашої області отримала перемогу з рахунком 5 – 4 і пройшла у наступне коло турніру.
Наступні зустрічі нашої збірної відбудеться зі збірною Житомирської області 04 та 11 жовтня 2015 року.

- В останні дні в засобах масової інформації з’явилася інформація про відмову 8 команд вищої ліги від участі у Чемпіонаті Чернігівської області з футболу. Наскільки ця інформація відповідає дійсності?
- Так, дійсно, як повідомлялося раніше, гостро постало питання щодо завершення Чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд вищої ліги. Проте, інформація щодо відмови 8 команд продовжувати участь у Чемпіонаті не відповідає дійсності. Так, на сьогодні участь у Чемпіонату продовжують чотири команди вищої ліги. Це ФК «Полісся – Юність» (Добрянка), ФК «Єдність» (Плиски), ФК «Агродім» (Бахмач) та ФК «Фрунзівець» (Ніжин).
В суботу, 26 вересня в Ніжині відбулася зустріч між футбольними клубами «Фрунзівець» та «Агродім». Рахунок матчу 2 – 5 на користь команди «Агродім» з Бахмача.

- Геннадій Володимирович, а яка доля очікує на команди, які припинили участь у Чемпіонаті області?
- На сьогодні, питання щодо подальшої долі тих клубів, які знялися з Чемпіонату залишається не вирішеним. За моїми даними, цими клубами організовано проведення Чемпіонату Чернігівської Прем’єр-Ліги з футболу.
Федерацією футболу Чернігівської області направлено звернення на ім’я Президента Асоціації Аматорського футболу України Федора Івановича Шпига щодо ситуації, яка склалася при проведенні Чемпіонату області, з проханням надати нормативно-правову оцінку діям керівників клубів – учасників Чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд вищої ліги, які вирішили відмовитися від участі у Чемпіонаті області.
Я просто не розумію поведінки керівників футбольних клубів, які таким чином вирішують долю футболістів. Сьогодні, вкотре, я відкрито звертаюся до керівників футбольних клубів, які припинили участь у Чемпіонаті, повернутися до участі та закінчити легальний Чемпіонат Чернігівської області з футболу серед команд вищої ліги. Ми будемо дуже ряді вітати всіх.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression