Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 07:49:38

А поле то – КРИВЕ! ФОТОрепортаж

17.08.2015   10:08Агенцiя

У суботу на стадіоні ім.Ю.О.Гагаріна, відбувся календарний футбольний поєдинок між знаменитим Харківським «Геліосом» та Чернігівською «Десною».

На стадіон потроху повертаються глядачі, справжні вболівальники. Але як би ми з вами не вболівали, краще хлопці грати не будуть. Взагалі, від нашої «Десни», залишилося лише назва, а все інше – як у всіх. Дивує, адже у нашому місті скільки молоді займається футболом, а на полі незнайомі обличчя.

Дійсно, пройшли ті часи, коли на полі кричали у пориві страсті "Серього, давааай!" І Серьога давав! Ніби і по полю «не ходять», бігають, стараються, а результаті – пшик. Не вистачає індивідуального професіоналізму для деснянців. А для «Геліоса», взагалі, – поле криве, як бачите. 

«Шахтарю» наше поле теж було не до вподоби. А ми ж граємо! Але як би там не було, все рівно ми знову прийдемо на черговий мачт з надією , що може те кляте поле хтось зрівняє, АДЖЕ ВИБОРИ ЗНОВУ БУДУТЬ!  Як видно, ЗНОВУ ВИНУВАТЕ ПОЛЕ. Он як воно у спорті буває.

Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини