Боксери з трьох країн Європи змагалися у Чернігові
Похмура погода не стала на заваді справжньому святу спорту – 8-му міжнародному турніру з боксу «Король ринга»
За підтримки кандидата в народні депутати України Геннадія Корбана до Чернігова з‘їхалися спортсмени кількох країн – чемпіони та призери міжнародних змагань. Особливість заходу – в ньому взяли участь спортсмени різних вагових категорій – від надлегких спортсменів до суперважковиків. Звісно, учасниками «Королю ринга» були і відомі чернігівці. Локація заходу – набережна Стрижня у Місті майбутнього.
Спортивна зірка Чернігова – знаменитий кікбоксер 8-кратний чемпіон світу Роман Власенко, який нині робить свої перші кроки у професійному боксі, теж – один з «Королів ринга». Зізнається – для молодих боксерів участь у подібному турнірі – честь:
- Це, безумовно, подія в спортивному житті Чернігова. У цього турніру вже є своя аудиторія, популярність, репутація. Але нам потрібні такі заходи не лише для покращання рівня майстерності спортсменів, а й для популяризації спорту, пожвавлення дозвілля в місті. Он, дивіться – хоч і дощ насувається, але ж глядачів тут точно понад тисячу! Людям це цікаво!
Один з організаторів спортивного заходу – віце-президент Федерації боксу Чернігівської області Валерій Бондаренко говорить: ажіотаж навколо турніру був шалений. Чимало спортсменів висловили бажання взяти участь, однак через обмежену кількість місць – багатьом були змушені відмовити.
- За нинішнім графіком у нас 8 поєдинків, де боксують кращі спортсмени міжнародного рівня – чернігівці, кияни, вінничани, є гості з Маріуполя, Славутича, а також, з Молдови, Білорусі.
За словами пана Валерія, він знімає капелюха перед Геннадієм Корбаном - зуміти організувати турнір такого рівня буквально за кілька днів – це насправді талант.
- На території України ще жодного разу не влаштовували заходи подібного рівня маючи в запасі всього тиждень. Мені здається, цей результат вартий уваги «Книги рекордів України». Ми дуже вдячні Геннадію Корбану та його однодумцям за підтримку та розуміння. До того ж – значимість таких спортивних змагань для розвитку міста, області – важно переоцінити.
Відкривали захід – офіційно під звуки гімну України, потім лунав неофіційний гімн самого «Рингу». Що цікаво – чернігівська публіка виявилася вельми толерантною: вигуки на підтримку лунали не лише на адресу земляків, а й навіть іноземців. «Молдова, тримай удар, давай», кричали городяни.
Попри те, що в суботу 11 липня в місті відбувалися кілька розважальних заходів – найбільшу кількість глядачів, без сумніву, зібрав «Король рингу».
Натовп шанувальників не охолодив навіть дощ. Скуштувавши поруч смачного козацького куліша – глядачі радісними вигуками підтримували спортсменів. За перебігом боїв пильно стежили і правоохоронці, які стояли поруч, оберігаючи спокій. Ну а ми констатуємо: хто б зі спортсменів-боксерів не одержав гору у боях – виграють від цього, без сумніву, самі чернігівці: бо це і якісне дозвілля, і розвиток спорту.
PR
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».














