Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 01:50:33

Містер і міс фітнеса

24.02.2012   17:29Агенцiя

Тиждень факультету це дуже веселе та цікаве свято, як для викладачів, так і для студентів, котрі мають можливість продемонструвати всі свої таланти.

Останні дні цього тижня видалися дуже насиченими для факультету фізичного виховання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

У четвер, 23 лютого, в спортивній залі університету відбулися інтелектуальна гра “Пізнай свої здібності”, в якій студенти другого курсу змагалися за звання найрозумнішого, демонструючи ерудицію і знання та конкурс “Містер і міс фітнеса”.

Змагання з фітнесу проводилися в різному темпі під приємну музику, відповідно до стилю. Глядачі підтримували свої улюблені команди, а суддівська колегія уважно спостерігала за технікою та синхронністю виступів.

24 лютого всі бажаючі мали змогу зустрітися з переможцем Всесвітньої Універсіади Ольгою Завгородньою та бронзовим призером Ігор ХХІХ Олімпіади з важкої атлетики Наталією Давидовою. Спортсменки поділилися власними секретами успіху в професійному спорті, а також порадили молоді завжди бути наполегливими, відповідальними та рішучими у своїх прагненнях до перемоги.


Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».