Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 11:55:18

П’яте місце зайняли вихованці чернігівського туристичного центру на чемпіонаті України серед школярів

04.07.2015   08:17Агенцiя

На короткій дистанції другою була Кароліна Криволап,З 26 червня по 3 липня збірна команда Чернігівської області зі спортивного орієнтування, яку представляли вихованці Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, взяла участь в чемпіонаті України серед школярів, що проходив у м. Полтава.

В загальному командному заліку гуртківці Центру зайняли 5 місцесеред 33 команд. Всього змагалося 400 учасників з 24 областей України.

В особистому заліку на середній дистанції Анна Богдан була третьою, в спринті Катерина Новик і Кароліна Криволап теж зайняли третє місце. На короткій дистанції другою стала Кароліна Криволап, на подовженій дистанції Катерина Новик і Анна Борисенко були третіми. 

В естафеті Катерина Новик і Анна Богдан зайняли перше місце. Друге місце в своїй віковій групі в естафеті зайняли Анна Борисенко та Анна Мошко.

Не зважаючи на дощову погоду, а проживали учасники в наметах в польовому таборі, всі діти повернулись додому загартованими та оздоровленими. Кожний з них має бажання взяти участь в наступних змаганнях, які відбудуться 6 – 9 серпня в с. Оріховиця Ужгородського району Закарпатської області.

Останні новини Чернігівщини

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини