Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 02:23:58

Визначений “Учитель року” Чернігівщини з фізичної культури

24.02.2012   10:40Агенцiя

Протягом січня – лютого в Чернігові в номінації “фізична культура” було проведено І тур та фінальний етап конкурсу.

Протягом січня – лютого в Чернігові, згідно наказу № 390 Управління освіти і науки облдержадміністрації “Про проведення Всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2012”, в номінації “фізична культура” було проведено І тур (участь взяв 21 учитель фізичної культури) та фінальний етап конкурсу, де кожний учасник:
– виконував творчі завдання з психології, педагогіки, загальної ерудиції ;
– проводив майстер-клас “Я роблю так”;
– проводив у навчальному закладі № 19 урок, а також робив самоаналіз уроку.

Кожне завдання передбачало 10-15 питань, на які необхідно мати найбільш влучні відповіді.

За результатами цих завдань фахове жюрі на чолі з головою Чалим Олександром Сергійовичем, завідуючим кафедрою фізичного виховання Чернігівського державного інституту економіки і управління, К.П.Н., доцента,
Скрипченком Анатолієм Федоровичем – начальником Чернігівського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України,
Пеньковцем Василем Івановичем – завідуючим кафедрою гімнастики Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка, а також членами жюрі
Борсуком Віктором Івановичем – учителем вищої категорії ЗОШ І-ІІІ ст. № 19, Компанцем Сергієм Григоровичем – методистом Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського при технічній підтримці відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації визначили переможця та лауреатів клонкурсу.

Переможцем обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2012” стала досвідчений учитель фізичної культури І-ї категорії Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 Кукобко Олена Володимирівна, яка буде представляти нашу область на третьому (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2012” в місті Києві.

Лауреати обласного заходу :
– Казимова Лариса Миколаївна – Новобасанівська ЗОШ І-ІІ ст., Бобровицький р-н
Буряк Ігор Миколайович – Дігтярівська ЗОШ І-ІІІ ст., Срібнянський р-н
– Яковенко Оксана Віталіївна – Шаповалівська ЗОШ І-ІІ ст., Борзнянський р-н
– Дудка Віталій Миколайович – Ніжинська гімназія № 16.

http://noc-cn.org/news/viznachenij_uchitel_roku_chernigivshhini_z_fizichnoji_kulturi/2012-02-23-437

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».