Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 02:39:04

Факультет фізичного виховання ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка провів "Євро - 2012" і танцювальний марафон

21.02.2012   14:19Агенцiя

20 лютого в ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка у рамках заходів з нагоди проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя стартував тиждень факультету фізичного виховання.

Цього дня в актовій залі університету відбулася спортивно-розважальна програма "Євро - 2012" - яскраве дійство, під час якого студенти демонстрували оригінальні концертні номери. 

Відкриваючи захід, декан факультету фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент Кузьомко Леонід Михайлович наголосив на важливості формування в учнівської та студентської молоді прагнення до ведення здорового способу життя.

21 лютого в спортивній залі університету відбувся один з найбільш видовищних заходів тижня - "Танцювальний марафон", який провела кафедра гімнастики, хореографії і плавання. Участь у марафоні взяли чотири команди, кожна з яких мала свій неповторний стиль та вбрання. У цьому змогли переконатися всі, хто побував на святі танцю та гарного настрою.

Журі, в складі якого був і випускник факультету, один з організаторів та суддя національного телевізійного шоу "Танцюють всі" - Олександр Бобик визначило найкращу танцювальну команду. Судді враховували яскраві костюми, артистизм, безпомилкове виконання програми конкурсу, креативність, і складність танцювальних номерів  учасників.


Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв'язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».