Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 07:15:54

Поразка, варта перемоги

28.05.2015   16:10Агенцiя

Чернігівські уболівальники підтримали команду «Дніпро» у фіналі Ліги Европи. Хоч матч проходив у столиці Польщі – Варшаві, проте спостерігати за подіями можна було і не покидаючи Чернігів – завдяки підтримці Генадія Корбана.

У середу двадцять сьомого травня чернігівці уболівали за «Дніпро» прямо на Красній площі. Саме тут можна було дивитися матч «Дніпро»-«Севілья» з великого екрану. Таку можливість містянам подарував меценат Генадій Корбан. І це не єдиний сюрприз від відомого дніпропетровця. Окрім спорту чернігівці отримали величезну кількість радісних емоцій – на святі футболу, яке передувало матчу. Веселі конкурси, виступ чарівних барабанщиць, велопробіг, а також подарунки у вигляді шарфиків та майок зі спортивною символікою «Дніпра» та чудова музика і чернігівці були в захваті.

Заради підтримки дніпропетровської команди того вечора об‘єдналися фанати і чернігівської «Десни», і київського «Динамо» і навіть донецького «Шахтаря». Бо як звучав слоган події – Дніпро-Десна, Україна – одна.

Кілька тисяч чернігівців раділи перемогам і нарікали, коли дніпряни пропускали голи в свої ворота. Матч року повністю виправдав свою назву – і за емоціями і за рівнем спортивної майстерності. Однак, фортуна цього вечора посміхнулася севільцям. Два- три на їхню користь. Та програш аніскільки не вплинув на настрій вболівальників – бо українська команда показала чудову гру. А завдяки підтримці Геннадія Корбана це можна було побачити буквально на власні очі.

До теми: "Дніпро" - "Севілья": як вболівали у Чернігові. ФОТО

PR

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.