Футбол в корисливих цілях?
Вчора чернігівці могли на власному досвіді дізнатися, до чого можуть призвести чиїсь спроби використовувати народну любов до футболу в своїх особистих цілях.

Незважаючи на те, що багатьом уболівальникам припав до вподоби перегляд фіналу Ліги Європи на великому екрані у центрі міста, багато хто з громадян вважали такий практично передвиборний подарунок від Геннадія Корбана безвідповідальним.
У всьому світі - і це практика того ж УЄФА - для перегляду великих футбольних матчів створюють фанзони. Як правило, щоб не заважати іншим городянам, для цього використовують спортивні об'єкти - наприклад, стадіони.
Можливо у команди Корбана не було бажання або можливості оплатити оренду будь-якого з міських стадіонів?
Втім, брудний центр міста став не єдиною причиною нарікань чернігівців. Були зафіксовані факти вживання слабоалкогольних напоїв прямо на площі, а в розташованих недалеко дворах пиво розпивали навіть неповнолітні.
Крім того, цей відповідальний матч у міру наближення до розв'язки приводив до досить емоційної реакції молоді, що зібралася перед імпровізованою сценою. Свист, крики і часто нецензурна лайка не тільки під час трансляції, але і після її закінчення не давали жителям прилеглих будинків заснути. Багато хто з них, особливо пенсіонери звертали увагу на незаконність подібних заходів, адже в Україні ще ніхто не відміняв так званий «тихий час» (заборона виробляти шуми, що перевищують допустимі санітарні норми, в період з 22.00 до 08.00).
Такі заходи треба проводити, порадившись з людьми. А то вийшло, що, де захотів - там і провів. А людям це незручно. І неспокій.
Про біотуалети, які поставили поряд з памятниками загиблих в АТО солдат - взагалі і згадувати не хочеться.
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.