Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 вересня, 10:33:41

Футбол в корисливих цілях?

28.05.2015   15:50Агенцiя

Вчора чернігівці могли на власному досвіді дізнатися, до чого можуть призвести чиїсь спроби використовувати народну любов до футболу в своїх особистих цілях.

 Незважаючи на те, що багатьом уболівальникам припав до вподоби перегляд фіналу Ліги Європи на великому екрані у центрі міста, багато хто з громадян вважали такий практично передвиборний подарунок від Геннадія Корбана безвідповідальним.

У всьому світі - і це практика того ж УЄФА - для перегляду великих футбольних матчів створюють фанзони. Як правило, щоб не заважати іншим городянам, для цього використовують спортивні об'єкти - наприклад, стадіони.

Можливо у команди Корбана не було бажання або можливості оплатити оренду будь-якого з міських стадіонів?

Втім, брудний центр міста став не єдиною причиною нарікань чернігівців. Були зафіксовані факти вживання слабоалкогольних напоїв прямо на площі, а в розташованих недалеко дворах пиво розпивали навіть неповнолітні.

Крім того, цей відповідальний матч у міру наближення до розв'язки приводив до досить емоційної реакції молоді, що зібралася перед імпровізованою сценою. Свист, крики і часто нецензурна лайка не тільки під час трансляції, але і після її закінчення не давали жителям прилеглих будинків заснути. Багато хто з них, особливо пенсіонери звертали увагу на незаконність подібних заходів, адже в Україні ще ніхто не відміняв так званий «тихий час» (заборона виробляти шуми, що перевищують допустимі санітарні норми, в період з 22.00 до 08.00).

Такі заходи треба проводити, порадившись з людьми. А то вийшло, що, де захотів - там і провів. А людям це незручно. І неспокій.

Про біотуалети, які поставили поряд з памятниками загиблих в АТО солдат - взагалі і згадувати не хочеться.

 

 

 

 

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали понад 3,3 мільярди гривень

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали понад 3,3 мільярди гривень 10:23

За 8 місяців 2020 року платниками Чернігівщини сплачено більше 3,3 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше за аналогічний період минулого року на 187,5 млн гривень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:41

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:12

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 вересня до 8:00 18 вересня 2020 року.

Прокуратура вимагає розірвати договір оренди земельної ділянки площею майже 33 га

Прокуратура вимагає розірвати договір оренди земельної ділянки площею майже 33 га 08:39

Бахмацькою місцевою прокуратурою в інтересах Дмитрівської селищної ради заявлено позов про розірвання договору оренди земельної ділянки площею майже 33 га.