Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 14:40:04

БК "Чернігів" - володар Кубку Чернігівської області з баскетболу 2015 року

25.05.2015   11:25Агенцiя

23-24 травня у спортивному залі Чернігівського національного університету імені Т.Г. Шевченка було проведено фінальну частину розіграшу цьогорічного Кубку Чернігівської області з бакскетболу серед чоловічих команд, який проводить вже вчетверте.

В суботу були зіграні півфінали. В першому з них БК "Чернігів" з рахунком 69:48 переграв команду Чернігівського національного технологічного університету ЧНТУ. У складі переможців одразу чотири гравці записали на свій рахунок двозначну кількість очок. Таким самим досягненням відмітилися у другому півфіналі одразу п`ять гравців команди Ніжинського державного університету, яка переграла чернігівський "Октябрьский Молот" з рахунком 76:58.

Другий день "Фіналу чотирьох" розпочався з гри за третє місце. У напруженій боротьбі "Октябрьский Молот" вирвав перемогу проти ЧНТУ (69:64) і завоював бронзові нагороди. Третє місце "Молот" здобував також в першому розіграші Кубку області в 2012 році.
У фінальній грі БК "Чернігів" не без проблем зумів переграти ніжинську команду з рахунком 50:44 і став переможцем Кубку області-2015, повторивши своє досягнення 2012 року і нарешті піднявшись вище третіх місць 2013 і 2014 років. НДУ, як і в минулорічному Кубку області, стали лише срібними призерами.

Кубок кращого гравця нинішнього розіграшу отримав захисник БК "Чернігів" Денис Солодовников.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини