Визначилися три з чотирьох фіналісти обласної першості товариства "Колос" з футболу
24 травня відбулася зональна (у трьох зонах – м.Бобровиці, м.Ічні і в смт.Березна Менського району) першість обласної організації ФСТ «Колос» АПК України з футболу по програмі ΧΧΙI обласних сільських спортивних ігор Чернігівщини 2015 серед районних організацій ФСТ «Колос» АПК України, присвячена I Європейським іграм в Баку та 65-річчю утворення сільського спортивного товариства «Колос».
Результати зональних змагань:
I-а зона (м.Бобровиця)
I-е місце - Бобровицький район;
II-е місце – Ніжинський район;
III-е місце- Козелецький район;
IV-е місце- Носівський район
II-а зона (смт.Березне Менського району)
I-е місце - Ріпкинський район;
II-е місце – Щорський район;
III-е місце- Менський район;
IV-е місце- Чернігівський район
I-а зона (м.Ічня)
I-е місце - Борзнянський район;
II-е місце – Ічнянський район;
III-е місце- Бахмацький район;
IV-е місце- Прилуцький район
У зональних змаганнях прийняло участь 12 команд із загальною кількістю учасників 180 чоловік.
До фінальної частини змагань з футболу потрапили команди Бобровицького, Борзнянського, Ріпкинського районів, яка відбудеться 7 червня ц.р. на футбольному полі за визначенням після визначення четвертої команди-фіналістки у змаганнях 31 травня в смт.Короп серед команд Коропського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Семенівського і Сосницького районнів.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).