Відбувся відкритий турнір з активних шахів серед ветеранів
За підтримки обласного осередку НОК України на базі ДЮСШ-1 міського відділу освіти був організований та проведений відкритий турнір з активних шахів серед ветеранів 1965 р.н. і старше.

Відповідальний секретар обласного осередку НОК України Ніна Лемеш привітала організаторів, учасників, вболівальників з відкриттям змагань та відзначила, що в Чернігові зародилася добра традиція – проводити змагання серед ветеранів, які є гарним прикладом для дітей та молоді.
Директор ДЮСШ Сергій Романчук наголосив: «Приємно, що змаганні серед ветеранів проходять вже не вперше і ДЮСШ пишається з того, що кращі гросмейстери області визначають кращого саме в освітянській спортивній школі.»
А чемпіоном відкритого турніру з активних шахів став Олег Олександрович Юрасов, який був чемпіоном СРСР у складі ленінградської студентської команди.
Останні новини Чернігівщини
Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23
У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.
Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40
З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 7 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 10:18
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги».
На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47
У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.
Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35
У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.