Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 08:32:29

Обласна спартакіада "Юний спартаківець" з тхеквондо

07.05.2015   11:03Агенцiя

За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України та громадської організації «Громадський актив України» в м. Чернігові пройшла відкрита обласна спартакіада «Юний спартаківець» з тхеквондо ВТФ серед кадетів 2001-2003 р.н. та юнаків 2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н.

Переможцями та призерами Спартакіади стали вихованці тренерів – викладачів КДЮСШ ЧМГО СТ «Спартак» Людмили Лебедєвої та Олени Федорець.

Кадети 2001-2003 р.н.
1 м. – Сич Олександр
1 м. – Любочкин Андрій
1 м – Курач Леонід
1 м – Федоренко Тарас

Юнаки 2004-2005 р.н.
1 м. – Кохановський Данило
1 м – Приступа Євген
1 м – Ключніков Олександр
1 м – Третяк Владислав

Юнаки 2006-2007 р.н.
1 м. – Коваленко Богдан
1 м – Василенко Іван
1 м – Рудник Максим
1 м – Нестюк Артем

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини