Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 серпня, 05:12:14

В “Десні змагалися на лижах”

13.02.2012   11:36

Військовослужбовці 169-го навчального-центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі “Десна” на Чернігівщині вкотре доказують, що навіть в лютий мороз можна і потрібно займатися спортом. В таку пору року найкраще це робити звісно на лижах. Приклад подали воїни навчального механізованого полку, яким командує підполковник Віктор Ніколюк.

Минулої неділі майже 50 курсантів змагалися в естафетній гонці на лижах.

Команду кожної роти представляли 4 строковики. Кожен повинен був проїхати на лижах півтори кілометри і передати естафету своєму товаришу. Найкращий командний результат – 6 кілометрів за 30 хвилин. А в особистому заліку відзначився курсант Михайло Чигмарьов. Він пробіг на лижах півтори тисячі метрів всього за 7 хвилин.
– Це дуже хороший результат, – сказав спорторг навчальної роти капітан
Юрій Тіщенко.

Деякі строковики пробігли зазначену відстань за час, який дорівнює нормам другого та першого розряду.
Кращих спортсменів та команди загалом командування військової частини нагородило грамотами, подяками, солодощами та гарячим чаєм.
– До змагань солдати та офіцери готувалися майже два тижні по кілька
годин на день, – повідомив начальник фізичної підготовки та спорту 354-го навчального механізованого полку капітан Владислав Суспо.

За його словами вже незабаром такі змагання пройдуть на рівні дивізії, де змагатимуться солдати, контрактники та офіцери з усіх військових частин 169-го навчального центру.

Владислав Суспо також зазначив, що у багатьох солдат є велике майбутнє у спорті.
– Таких юнаків потрібно навчати, давати їм змогу особисто тренуватися.
Можливо хтось із них залишиться на військовому контракті та в майбутньому представлятиме Збройні Сили та Україну на міжнародній спортивній арені, – підсумував офіцер.

Останні новини Чернігівщини

25 серпня - Свято Жнив

25 серпня - Свято Жнив 09:51

Свято, про яке відомо ще зі Старого Заповіту: "... земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає ..." (Евр.6:7). "... І свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою..." (Ісх.23:16).

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.