Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 14:32:10

Найсильніші руки колонії: в Менській виправній колонії № 91 відбулись змагання з армреслінгу

31.03.2015   15:52

Переконатись в тому, що засуджені переймаються своєю фізичною формою можно було в Менській виправній колонії № 91 управління ДПтС України в Чернігівській області, де в рамках спартакіади серед засуджених відбулись змагання з армреслінгу.

Учасниками стало понад два десятки чоловіків, переважна більшість яких – аматори в цьому виді спорту. Змагання відбувались у двох вагових категоріях – до 90 кг та понад 90 кг.

Після зважувань «спортсменів» розподілили на відповідні вагові категорії та провели жеребкування. Перед початком баталій заступник начальника Менської виправної колонії № 91 Сергій Бур ознайомив учасників із правилами та заходами безпеки.

У результаті запеклої боротьби перемогу у ваговій категорії до 90 кг здобув засуджений В’ячеслав з відділення № 3, у ваговій категорії понад 90 кг переміг засуджений Євген, відділення № 4.

Переможці були нагороджені грамотами. А всі учасники отримали гарний настрій, позитивні емоції та новий досвід.

Останні новини Чернігівщини

Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 13:44

Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.

Про партнерство у відновленні – на зустрічі з представниками УВКБ ООН та МЗС Німеччини 14:10

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Генеральною директоркою з питань запобігання кризам, стабілізації, миробудування та гуманітарної допомоги МЗС Німеччини Юлією Монар та заступником

Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36

До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.

Чернігівські біатлоністи серед призерів чемпіонату України 13:15

З 16 березня у селі Поляниця Івано-Франківської області триває чемпіонат України з біатлону (чоловіки, жінки).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 12:44

26 березня близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини