Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 07:58:20

"Повір у себе": Чернігівський відбір

30.03.2015   14:42Агенцiя

За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України, регіональним центром з фізичної культури і спорту «Інваспорт» та комунальним закладом «Чернігівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» облради проведені традиційні змагання: обласна Спартакіада «Повір у себе» із шахів і шашок та настільного тенісу серед дітей-інвалідів.

Основна мета змагань - виявлення кращих спортсменів для участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів віком 15 років і молодші, які пройдуть в Одесі та на спортивних базах Миколаєва.

У змаганнях обласної Спартакіади з настільного тенісу взяли участь діти з вадами розумово-фізичного розвитку, які навчаються у ЗОШ - інтернаті м. Прилук, м. Батурин, м. Городня Чернігівської області, а також діти-інваліди з вадами слуху з Сосницької ЗОШ – інтернату, м. Чернігівської спеціальної ЗОШ та Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ніжина.

Турнір проводився у двох вікових груп (старша група 2000-2001 р.н, молодша 2002-2004 р.н.) окремо серед юнаків та дівчат.

 
Призові місця розподілились таким чином:

Старша вікова група (вади розумово-фізичного розвитку)
Юнаки: І місце - Нечипорук Володимир (м. Прилуки), ІІ місце - Матюша Андрій (м.Городня), ІІІ місце - Гурінов Артем (УОРА, м. Ніжин).
Дівчата: І місце – Шабалтас Катерина (м.Прилуки), ІІ місце - Мартинович Олена (м. Батурин), ІІІ місце - Матюша Тетяна (м.Городня).


Молодша вікова група (вади розумово-фізичного розвитку)
Юнаки: І місце - Дрегіч Станіслав (м. Батурин), ІІ місце - Качило Дмитро (м. Прилуки), IІІ місце - Матюша Володимир (м.Городня).
Дівчата: І місце - Ожоганич Лілія (м. Прилуки), ІІ місце - Дрегіч Надія (м. Батурин), ІІІ місце - Ковальова Олександра (м.Городня).

 
Старша вікова група (вади слуху)
Юнаки: І місце - Бутенко Тимофій (м. Чернігів), ІІ місце - Макаренко Григорій (м. Сосниця), ІІІ місце - Адамович Владислав (м. Чернігів).
Дівчата: І місце - Фалько Ліза (м. Сосниця), ІІ місце - Хоменко Надія (м. Ніжин).


Молодша група (вади слуху)
Юнаки: І місце - Бакалейко Даніїл (м. Чернігів), ІІ місце - Драч Ілля (м. Сосниця).
Дівчата: Артеменко Анжела (м. Сосниця).
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини