Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 20:04:31

Чернігівські волейболісти радують своїх вболівальників

06.02.2012   10:06Агенцiя

3 та 4 лютого відбулись ігри суперліги ХХІ Чемпіонату України з волейболу. Чернігівський клуб СВК “Буревісник”-ШВСМ грав на виїзді з командою “Будівельник-Динамо-Буковина” м. Чернівці.

Боротьба була жорсткою та безкомпромісною, жодна з команд не хотіла поступатися, але чернігівці виявилися більш майстерними і здобули дві такі важливі для себе перемоги (2:3, 2:3).

4 та 5 лютого вже жіноча волейбольна  команда “Педуніверситет-ШВСМ” в рамках ігор вищої ліги ХХІ Чемпіонату України з волейболу приймала на власному майданчику команду з м. Сєвєвродонецьк “Сєвєродончанка-2” і двічі перемогла її з рахунком 3:0.

Порадувала  своїх прихильників ще одна команда, створена на базі національного педагогічного  університету імені Т.Г. Шевченка — “Педуніверситет” ШВСМ, котра грає в першій лізі ХХІ Чемпіонату України з волейболу.

4 та 5 лютого з рахунком (3:0, 3:1) вона здобула перемогу в грі над командою “ДЮСШ–ШВСМ” м. Чернігів. 
 

Відділ  профорієнтаційної роботи та  зв’язків із громадськістю ЧНПУ  імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.