Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 10:13:58

"Золота шайба - 2015" об’єднала податківців та школярів

02.02.2015   10:09Агенцiя

Вже другий рік поспіль податківці разом із вчителями фізкультури Чернігівської школи № 20 організовують для учнів хокейні турніри. Наприкінці січня на спортивному майданчику школи відбувалися хокейні баталії.

У турнірі брали участь чотири команди, сформовані з школярів 7-8, 9, 10 та 11 класів. Юних хокеїстів активно підтримували глядачі, додаючи завзяття вигуками «шайбу-шайбу».

Як повідомив  голова спортивної комісії Ради профспілки ГУ ДФС у Чернігівській області Ігор Закружний, змагання відбулися за коловою системою: усі команди зустрілися у поєдинку.

Звання чемпіонів та золоті медалі виборола команда 10-х класів, яка встановила новий рекорд результативності турніру, перегравши команду 7-8 класів з рахунком 16:2.

Друге місце та срібні нагороди посіла команда 7-8 класів. Не зважаючи юний вік, срібні призери виявили неабияке завзяття та протягом турніру здолали опір команд 9-х та 11-х класів з однаковим рахунком 5:2.

Бронза дісталася хокеїстам з команди 11-х класів.

Особистими нагородами організатори відзначили: воротаря Павла Войтенка, захисника Артема Морева, нападника Дмитра Скрипка та бомбардира Дмитра Степуру. 
   
Але найголовніше, що школярі здобули фізичну наснагу та позитивні емоції від найшвидшої гри в світі,  а це запорука їх вдалого навчання.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12

Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС 09:09

Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.

«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56

Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

17 вересня: цей день в Україні і світі

17 вересня: цей день в Україні і світі 08:53

ДЕНЬ 1302 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1302 RUSSIAN AGRESSION

 Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді

Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді 15:23

З 25 по 29 вересня у столиці Іспанії відбудуться міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games. Українська національна збірна виступить на турнірі вдруге, і цього року до її складу увійшло одразу сім представників Чернігівщини.