Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 07:22:19

"Зимові Олімпійські забави" в клубах за місцем проживання

27.01.2015   07:54

23 січня у Чернігові для дітей клубів за місцем проживання було організовано спортивно-розважальне свято «Зимові Олімпійські забави».

Проблема пропаганди здорового способу життя знаходиться на часі, тому це й стало першочерговою метою заходу. Організатори свята: комунальний заклад «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради, Чернігівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та обласний осередок НОК України.

На змаганнях були присутні почесні гості - спеціаліст Центру «Спорт для всіх» Анатолій Березюк та відповідальний секретар обласного осередку НОК України, заслужений майстер спорту України з біатлону, призерка чемпіонатів світу та Європи Ніна Лемеш. Вони побажали командам удачі, великих спортивних досягнень та міцного здоров’я.

Також Ніна Лемеш розповіла про школярів, які досягли великих висот у спорті, та передала побажання юним спортсменам від президента НОК Сергія Бубки.

Участь у змаганнях брали вихованці клубів за місцем проживання середнього шкільного віку. Кожна команда складалася з 8 учасників. Всього було заявлено 8 команд:
- команда «Red Bull» (збірна клубів «Чайка» та «Джерельце»);
- команда «Дружба» (збірна клубів «Берегиня» та «Ровесник»);
- команда «Снігури» (збірна клубів «Україна» та «Юніор»);
- команда «Укроп» (збірна клубів «Щит княжого міста» та «Червоні вітрила»);
- команда «Адреналін» (збірна клубів «Інтелект» та «Клуб ім. Ю.О. Гагаріна»);
- команда «Лямур» (збірна клубів «Берегиня» та відділу соціально-профілактичної роботи);
- команда «Динаміт» (збірна клубів «Десна» та «Камертон»);
- команда «Лідер» (збірна клубів «Фортуна», «Юність» та «Мушкетер»).

Змагання проходило у формі спортивних естафет. Почалося воно урочисто під звуки Державного гімну України. Учасники внесли до спортивної зали олімпійський та державний прапори, прослухали настановчі слова від гостей, і змагання почалися. Діти змагалися у швидкості, спритності та витривалості. Кожна команда-учасниця творчо підійшла до змагань. Діти підготували свій девіз та особливу символіку. По закінченні заходу всі команди отримали цінні призи.

Переможцями стали – команди «Адреналін» та «Снігури», які отримали додаткові подарунки та спортивний інвентар. Суддівська колегія визначила команду, яка найкреативніше підійшла до змагань (найкраща символіка, девіз та група підтримки). Це команда - «Red Bull».

Ми щиро вітаємо всіх переможців та учасників змагань, бажаємо великих спортивних досягнень та мирного неба над головою. Велику подяку за співпрацю висловлюємо адміністрації школи № 2.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини