Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 07:40:19

У Чернігові піднято прапори з нагоди відкриття зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю у Австрії

26.01.2015   13:13

24 січня на Чернігівській базі олімпійської підготовки СДЮШОР з лижного спорту в урочистій обстановці було проведено підняття Державного прапора, прапора НОК України та прапора ФСТ «Україна» з нагоди відкриття ХІІ зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю в австрійському Форарльберзі та Ліхтенштейні.

З-поміж 900 найкращих спортсменів Європи віком 14-18 років в Австрії та Ліхтенштейні Україну представлятимуть 21 спортсмен у 7 з 8 видів спорту.У цьому переліку 5 представників Чернігівщини, зокрема: представники біатлонної школи Валерія Дмитренко, Владислав Кошовець, Оксана Сігеті, Сергій Телень та представниця лижних гонок – Олена Зубок.

На захід прибув заступника директора Департаменту, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Григорьєв, Відповідальний секретар обласного осередку НОК України Ніна Лемеш, уславлені олімпійці: перша медалістка незалежної України Валентина Цербе – Несіна, Вячеслав Деркач та Оксана Хвостенко Почесними гостями на святі були батьки юних олімпійців, мама Дмитренко Валерії –Інна Станіславівна, мама та батько Кошовця Владислава – Іван Валерійович та Ольга Віталіївна, мама Сігеті Оксани – Надія Борисівна, мама та батько Теленя Сергія – Юрій Сергійович та Наталія Петрівна та бабуся Зубок Олени – Валентина Миколаївна.

Слова подяки за виховання дітей прозвучали на адресу батьків а також їх тренерів - Заслужених тренерів України Світлани Леонідівни та Олександра Васильовича Ворчаків, тренера юнацької збірної команди України Ігоря Леонідовича Ященка, тренерів СДЮШОР з лижного спорту Владислава Миколайовича і Марини Олександрівни Лісогорів та ЗТУ Степана Олексійовича Власенка.
Учасників заходу привітали офіційні особи та бронзова призерка Олімпійських ігор Валентина Цербе - Несіна, ЗМС України з біатлону Оксана Хвостенко оголосила вітання Президента НОК України, Героя України Сергія Назаровича Бубки.

Право підняти Державний прапор України, прапор НОК України та прапор ФСТ «Україна» було надано Валентині Цербе – Несіній, Оксані Хвостенко та чемпіонці ХІ зимового Європейського олімпійського фестивалю Анастасії Ничипоренко.

Дякуючи спонсорам: компанії Сан ІнБев Україна та кондитерській фабриці «Стріла» всі учасники були нагороджені солодощами тафлаєрами обласного осередку НОК України. Тренери отримали олімпійську літературу, а батьки – сувенірну атрибутику від НОК України.

І, незважаючи на незимову погоду (снігу було небагато), діти, вихованці СДЮШОР з лижного спорту провели показові комплексні тренування з біатлону та тренування з лижних гонок. Всі учасники залишилися задоволеними і висловлювали побажання проводити такі заходи частіше. Звичайно всі чернігівці з нетерпінням чекають коли в австрійському Форарльберзі та Ліхтенштейні стартує ХІІ зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль, щоб палко вболівати за наших юних олімпійців і підтримувати всю збірну команду України.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини