Меморіал Макарова Десна Чернігів - Енергія Нова Каховка - 1:0
Відбувся завершальний матч другого туру в групі "А" на Меморіалі Олега Макарова.
Минулорічний переможець традиційного турніру — першолігова "Десна" з Чернігова — виграла 1:0 у іншого професіонального колективу — "Енергії" з Нової Каховки (друга національна ліга). Єдиний м’яч уже на 12-й хвилині забив Михайло Агапов, який виявився найкмітливішим у веремії поблизу чужих воріт після виконання стандарту.
"Енергія" з 69-ї хвилини грала в чисельній меншості, позаяк ігровий майданчик за друге попередження вимушено залишив Ярослав Рафальський. Провів поєдинок арбітр Дмитро Кутаков.
У складі "Десни" виступали й кілька вихованців Київщини футбольної: Андрій Смалько, Петро Кондратюк, Павло Щедраков і Вадим Жук, а також Вадим Мельник, Вадим Бовтрук, Олег Шевченко, Вадим Воронченко та Сергій Каркошкін, які в різні часи змагалися під прапорами наших команд.
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.