У Чернігові пройшов турнір з міні-футболу
Традиційно на початку Нового року у місті проходять спортивні змагання серед дітей та молоді, присвячені Новорічним і Різдвяним святам.
3-5 січня на спортивній базі СДЮШОР з футболу "Юність" відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2004-2005 р.н. До участі у змаганнях запрошені 6 команд, серед них: команди з Чернігова, Броварів і Славутича.
За результатами трьох ігрових днів перемогу здобула команда з Чернігова –"Юність-1", друге місце посіла також чернігівська команда "Юність – 2", а бронзу здобули юні футболісти з Броварів.
Переможці і призери змагань нагороджені кубками, медалями і грамотами, нагороди отримали й кращі гравці турніру. Як і минулого року, у нагородженні взяв участь кращий футболіст України 2014 року, вихованець СДЮШОР "Юність" Андрій Ярмоленко. Переможці отримали комплекти футбольної форми, а кращі гравці – призи від Андрія Ярмоленка.
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.