Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 10:23:15

Юні футболістки Чернігівщини зустрічають Діда Мороза на футбольному полі

31.12.2014   09:38

Напередодні новорічних свят в місті Чернігові, на базі загально-освітньої школи № 35 за підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України були організовані та проведені відкриті обласні змагання з футболу серед команд дівчат 2005 – 2006 р. н.

Вісім команд, представники спортивних шкіл Чернігівщини визначили переможця. І ним стала команда СДЮСШОР з футболу обласної ради, тренер Микола Лисенко.

Переможців та призерів грамотами та медалями нагородив сам Дід Мороз.

Останні новини Чернігівщини

9 січня відзначають Міжнародний день хореографа та День словесника.

9 січня відзначають Міжнародний день хореографа та День словесника. 08:50

День 1416 Російська агресія - Day 1416 Russian aggression

У Прилуцькій гімназії №13 облаштували протирадіаційне укриття 12:46

У Прилуцькій гімназії №13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського облаштували гідні умови для безпечного очного навчання. Із робочим візитом у навчальному закладі – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини