Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 18:02:30

Нові досягнення Чернігівського спорту

08.12.2014   16:26Агенцiя

Цими вихідними у Чернігові на базі спортзалу інституту «ЧернігівАгропроект» відбувся «Турнір серед юнаків із дзюдо» на приз громадської організації «Громадський актив України». У турнірі взяли участь понад 70 спортсменів віком від 5 до 11 років.

Оскільки бажаючих взяти участь у турнірі було більше, ніж планувалось, багато хто прийшов просто подивитись на турнір, не беручі участі в ньому. Організатори вирішили перед початком змагань провести відкрите тренування для учасників та новачків. Майже всі юні спортсмени були з батьками, тому тренування проводилось так, щоб дорослі розуміли, для чого їх діти виконують деякі вправи та проводять розминки. Ознайомче тренування й розминку провів заслужений майстер спорту України, викладач та доцент Чернігівського педагогічного університету за фахом фізичне виховання та боротьба – Ткаченко Сергій Володимирович.

Усі учасники після зваження були розділені на групи, переможців визначали у кожній ваговій категорії окремо за результатами декількох раундів.

Окрім переможців, судді відзначили багатьох учасників за спортивні досягнення та проявлену волю до перемоги. Усі учасники отримали пам’ятні подарунки та дипломи змагань. Організатори відмітили, що майже всі спортсмени дуже відповідально поставились до участі у турнірі.

Головним суддею турніру став Мараденко Ігор Олексійович, який є суддею національної категорії із дзюдо. Бурнацев Юрій Сергійович був другим суддею, він майстер спорту, заступник Голови «Громадського активу України». На місце секретаря турніру призначили майстра спорту РССР, суддю міжнародної категорії, заслуженого тренера України Лобас Петра Павловича.

«Результати сьогоднішнього турніру показали, що у спортсменів є всі шанси в подальшому гідно представляти Чернігівщину на Українських змаганнях та займати досить високі місця. Я цілком впевнений, що ці хлопці вже через 10-13 років можуть стати призерами міжнародних змагань. У них є необхідний потенціал, та найголовніше – бажання», - зазначив головний суддя турніру Ігор Олексійович.

На запрошення відвідати турнір відгукнулися досвідчені спортсмени: призер чемпіонату РССР із дзюдо Стасюк Станіслав Павлович, секретар ради ветеранів боротьби Пузирний Леонід Леонідович, майстер спорту, багаторазовий чемпіон та призер національних і міжнародних змагань Медведєв Борислав.

«Сьогодні наша команда дуже високо підняла планку з організації місцевих змагань. Ми як організатори ні хвилини не сумнівалися в необхідності проведення даного заходу, дуже не хотіли, щоб змагання відбулися лише один раз, та до останнього не розуміли формату наступних заходів. У нас були великі сумніви, що саме учасники цього віку усвідомлюють усю важливість змагань та підійдуть до них відповідально. Я спілкувався з юними спортсменами, багато хто з них прийшов із батьками. Я побачив, що молоді люди, дійсно, сумлінно відносяться до спорту та прагнуть стати першими. Особисто мене це переконало й надалі брати участь в організації подібних заходів», - повідомив Пекур Петро Петрович, організатор змагань та Голова громадської організації «Громадський актив України».

Після завершення турніру Петро Пекур звернувся до тренерів, учасників та їх батьків. Він попросив не судити дуже строго перші кроки організаторів. Адже в цілому турнір пройшов на високому рівні, під час змагань були обговорені з тренерами подальші кроки щодо залучення усіх бажаючих спортсменів, які сьогодні не потрапили до основного складу. Вже найближчим часом оргкомітет та тренерський склад зберуться для обговорення наступних змагань, які обов’язково будуть проводитись та розвиватись. Є зацікавленість учасників, тренерів та організаторів – отже, турнір буде.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини