Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 08:10:52

Відбулося перше засідання новообраного складу Виконкому обласного осередку НОК України

20.11.2014   16:48Агенцiя

19 листопада в залі засідань ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка під головуванням голови обласного осередку НОК України Миколи Носка відбулося перше засідання новообраного складу Виконкому обласного осередку.

В роботі Виконкому взяла участь Виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман, міський голова Чернігова Олександр Соколов, члени та почесні члени обласного осередку, представники федерацій олімпійських видів спорту, представники міських осередків НОК України, представники засобів масової інформації.

На розгляд Виконкому були винесені питання: про розподіл повноважень та функціональних обов’язків членів Виконкому обласного осередку, про план засідань Виконкому обласного осередку на 2015 рік, про виконання плану організаційно-практичних заходів у 2014 році та про план заходів на 2015 рік.

З вітальним словом до присутніх звернулася Виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, яка відзначила, що обласним осередком значно збільшилася кількість проведених заходів під олімпійськими гаслами, постійно підвищується рівень проведення традиційних заходів, спрямованих на розбудову олімпійського руху, під постійним контролем і увагою керівництва обласного осередку знаходяться питання щодо зміцнення матеріально-спортивної бази області та внесла конструктивні пропозиції в роботу Виконкому.

 

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини