Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:37:04

Відбулося перше засідання новообраного складу Виконкому обласного осередку НОК України

20.11.2014   16:48Агенцiя

19 листопада в залі засідань ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка під головуванням голови обласного осередку НОК України Миколи Носка відбулося перше засідання новообраного складу Виконкому обласного осередку.

В роботі Виконкому взяла участь Виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман, міський голова Чернігова Олександр Соколов, члени та почесні члени обласного осередку, представники федерацій олімпійських видів спорту, представники міських осередків НОК України, представники засобів масової інформації.

На розгляд Виконкому були винесені питання: про розподіл повноважень та функціональних обов’язків членів Виконкому обласного осередку, про план засідань Виконкому обласного осередку на 2015 рік, про виконання плану організаційно-практичних заходів у 2014 році та про план заходів на 2015 рік.

З вітальним словом до присутніх звернулася Виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, яка відзначила, що обласним осередком значно збільшилася кількість проведених заходів під олімпійськими гаслами, постійно підвищується рівень проведення традиційних заходів, спрямованих на розбудову олімпійського руху, під постійним контролем і увагою керівництва обласного осередку знаходяться питання щодо зміцнення матеріально-спортивної бази області та внесла конструктивні пропозиції в роботу Виконкому.

 

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини