Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 травня, 20:14:28

Феміда таки може захистити чернігівських спортсменів

17.11.2014   15:43Агенцiя

6 листопада 2014 року апеляційний суд м. Чернігова розглядав апеляцію на цивільну справу про визнання незаконними рішень Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна», в результаті яких ще у 2011 році був переобраний склад керівних органів цієї організації.

Це переобрання частково блокувало роботу всієї обласної організації та привело до банкрутства однієї зі спортивних шкіл, про що ми вже описували раніше.

Апеляцію ініціював підприємець з міста Києва Ругаль Ігор, що разом зі своїми товаришами перехопив владу в спортивному товаристві ще в 2011 році.

Однак, в судовому засіданні було встановлено, що на момент подачі скарги зазначена особа керівником організації не була, так як з 16 червня 2014 року організацію очолює інший керівник. На підставі того, що Ругаль не є особою, яка брала участь у справі, не підтвердив наявності належних повноважень на право звернення з апеляційною скаргою від імені обласної організації ФСТ „Україна”, апеляційне провадження було закрито.

Треба зазначити, що самі члени товариства брали неабияку участь у судових процесах, що їх стосувалися. А на описане судове засідання навіть прикотили під стіни апеляційного суду сміттєвий бак для Ругаля. Та, на щастя, скористатися їм не судилося.

До речі, Ругаль має право впродовж 20 днів звернутися до суду вищої інстанції – це може бути його третя безуспішна спроба апеляції. Та його теж можна зрозуміти – що не зробиш, аби заволодіти землею на березі Десни та історичною будівлею Будинку фізкультури на Валу.

Колектив ЧОО ФСТ «Україна»

PR

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.