Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 19:25:41

Феміда таки може захистити чернігівських спортсменів

17.11.2014   15:43Агенцiя

6 листопада 2014 року апеляційний суд м. Чернігова розглядав апеляцію на цивільну справу про визнання незаконними рішень Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна», в результаті яких ще у 2011 році був переобраний склад керівних органів цієї організації.

Це переобрання частково блокувало роботу всієї обласної організації та привело до банкрутства однієї зі спортивних шкіл, про що ми вже описували раніше.

Апеляцію ініціював підприємець з міста Києва Ругаль Ігор, що разом зі своїми товаришами перехопив владу в спортивному товаристві ще в 2011 році.

Однак, в судовому засіданні було встановлено, що на момент подачі скарги зазначена особа керівником організації не була, так як з 16 червня 2014 року організацію очолює інший керівник. На підставі того, що Ругаль не є особою, яка брала участь у справі, не підтвердив наявності належних повноважень на право звернення з апеляційною скаргою від імені обласної організації ФСТ „Україна”, апеляційне провадження було закрито.

Треба зазначити, що самі члени товариства брали неабияку участь у судових процесах, що їх стосувалися. А на описане судове засідання навіть прикотили під стіни апеляційного суду сміттєвий бак для Ругаля. Та, на щастя, скористатися їм не судилося.

До речі, Ругаль має право впродовж 20 днів звернутися до суду вищої інстанції – це може бути його третя безуспішна спроба апеляції. Та його теж можна зрозуміти – що не зробиш, аби заволодіти землею на березі Десни та історичною будівлею Будинку фізкультури на Валу.

Колектив ЧОО ФСТ «Україна»

PR

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.