Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 11:31:50

Чернігівщина приймала Всеукраїнський семінар суддів з лижних гонок

04.11.2014   13:34Агенцiя

За підтримки Національного олімпійського комітету та Федерації лижного спорту України в м. Чернігові у конференц-залі готелю "Придеснянський" був проведений Всеукраїнський семінар підвищення кваліфікації суддів з лижних гонок.

У семінарі взяли участь судді з Івано-Франківської, Харківської, Чернігівської, Черкаської, Львівської, Київської областей та м. Києва.

Головою колегії суддів ФЛСУ, членом підкомітету з правил та контролю з лижних гонок міжнародної федерації FIS Андрієм Нестеренко було доведено до відома суддів останні зміни у міжнародних правилах змагань, що були внесені на міжнародній конференції у жовтні 2014 року в м. Цюрих. Більш детально Андрій Юрійович зупинився на проведенні міжнародних змагань в Україні, обов'язках журі, технічного делегата, підготовці стадіону та лижних трас під час проведення змагань. Було розглянуті види гонок та рельєфи трас, потрібні для проведення кожного виду змагань. На семінарі були представлені відеоматеріали з міжнародних змагань, де були проблемні ситуації, або порушення правил змагань спортсменами та тренерами, у формі дискусій суддям надавалося право розповісти про порушення, що були представлені.

Суддя з комп’ютерної бригади Артем Нестеренко представив види систем хронометражу під час змагань, розповів про переваги та недоліки кожної з систем хронометражу. У формі бліц-опитування було проведено екзамен на знання правил змагань, формату трас, обов’язків членів журі та суддівської бригади. По закінченні семінару всім учасникам були вручені іменні сертифікати ФЛСУ.

http://noc-cn.org/

Останні новини Чернігівщини

Кабмін опублікував постанову про регулювання тарифів

Кабмін опублікував постанову про регулювання тарифів 11:30

Кабінет міністрів України оприлюднив постанову №25 від 18 січня 2021 року, яким вводиться гранична ціна газу для побутових споживачів і встановлюється на рівні 6,99 гривень за кубометр в лютому-березні 2021 року.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:27

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 січня по 8:00 19 січня 2021 року.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада 10:12

18 січня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

14 медалей вибороли спортсмени Чернігівщини на чемпіонаті України

14 медалей вибороли спортсмени Чернігівщини на чемпіонаті України 10:00

З 12 по 17 січня цього року в селі Яворів, Львівської області відбувся чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді.