Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 06:15:01

Козацький гарт на Срібнянщині

23.10.2014   15:41Агенцiя

Відбувся районний етап змагань Козацький гарт серед неповних середніх шкіл. Змагання проходили на базі Гриціївської школи.

4 команди-учасниці з 4 шкіл району прибули до спортивної зали, де їх чекали п’ята команда-учасниця, господарі змагань. Учні 5-9 класів змагалися за перемогу в районному етапі Козацького гарту.

Кожна школа мала свої сильні і слабкі сторони. Наприклад, горобіївські дівчата добре виступили у конкурсі зі скакалками, а калюжинських хлопців ніхто не зміг подолати у перетягуванні канату. У човниковому бігу дівчата Гриціївської школи перебігали всіх.

За результатами 4 конкурсів (стрибки у довжину з місця, човниковий біг 4х9, стрибки на скакалці для дівчат і перетягування канату для хлопців) перемогу вибороли учні Гриціївської школи під керівництвом вчителя фізкультури Сергія Треуса.

Друге місце дісталося Калюжинській школі, а третю-четверту сходинку розділили між собою Васьковецька і Подільська школи.

 

Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок

Останні новини Чернігівщини

Перші 100 днів роботи Анни Коваленко: чим запам’яталася? ВІДЕО 20:03

100 днів на посаді голови облдержадміністрації Анни Коваленко. Вона - перша жінка та наймолодша очільниця області за часів каденції Володимира Зеленського.

Виявлено 248 нових випадків COVID-19

Виявлено 248 нових випадків COVID-19 19:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 січня в області зафіксовано 248 нових випадків COVID-19.

Чернігів: з 22 січня по 20 березня - часткове перекриття руху почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина

Чернігів: з 22 січня по 20 березня - часткове перекриття руху почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина 12:52

Згідно з рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради, з 22 січня по 20 березня 2021 року для проведення робіт на водопровідній мережі комунального підприємства «Чернігівводоканал» дозволено часткове перекриття руху автотранспорту почергово на смугах проїзної частини по вул. Леоніда Пашина на ділянці від нежитлової будівлі №14 (автозаправна станція) до залізничного переїзду.

Запобігання корупції в органах влади: основні засади

Запобігання корупції в органах влади: основні засади 12:26

Новації законодавства з питань запобігання корупції, особливості подання електронних декларацій та відповідальності публічних службовців за порушення антикорупційного законодавства розглядалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Починаємо підготовку до реалізації проєкту

Починаємо підготовку до реалізації проєкту 12:01

20 січня спільно з Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА провели онлайн-нараду з представниками цільових громад, Корюківської, Ніжинської, Новгород-Сіверської та Прилуцької, щодо реалізації проєкту "Розвиток хаб-системи підтримки підприємництва, інновацій та стартапів в Чернігівській області".