Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 22:36:05

Тривають спартакіади з різних видів спорту. ФОТО

19.01.2012   08:02

У 169-му навчальному центрі сухопутних військ Збройних сил України, що в селищі Десна, тривають спартакіади з різних видів спорту

Зокрема в 354 навчальному механізованому полку проходять відповідні змагання з гирьового спорту та волейболу. На черзі тут настільний теніс і армреслінг. – Зраділи появі першого снігу. Користуючись погодою готуємо лижний інвентар щоб провести ще і лижну гонку на 5 кілометрів, – поділився планами начальник фізичної підготовки і спорту частини капітан Владислав Суспо.

– Нинішній рік в Збройних Силах України проголошений роком фізичної підготовки, а це означає, що заняття військовослужбовцями спортом маємо підняти на ще більш якісний рівень, – зауважив начальник фізичної підготовки і спорту 169 НЦ майор Сергій Кузьменко. – Проведення різноманітних змагань, спартакіад якраз і є дієвою формою такого заохочення, – наголосив офіцер.

За його словами окрім ранкової фізичної зарядки для кожного військовослужбовця в навчальному центрі передбачено чотири години на тиждень для занять фізичними вправами і ще п’ять годин спортивно-массової роботи.

– Цього вистачає аби вже за місяць-другий перебування в “Десні” новобранці набули пристойної фізичної форми. Адже не секрет, що спортивна підготовка більшості сучасних призовників з року в рік залишає бажати кращого, – підсумував Сергій Кузьменко.

Для фізичного розвитку і занять спортом навчальний центр має потужну матеріальну базу. В “Десні” є 5 спортзалів, кожен з яких обладнаний тренажерними комплексами, 12 волейбольних, 10 гімнастичних, 4 баскетбольні майданчики, 5 футбольних полів.

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».