Священники різних конфесій грали у футбол з активістами
На стадіоні “Спартак відбувся” товариський матч між командами “Благовіст” і “Молитовний майдан”.
Поділ на таки команди був умовним, бо їх представляли активісти та священники, які все одно є учасниками молитовного Майдану.
Цей матч також був благодійним, бо серед вболівальників проводилась акція по збору коштів для нашого війська.
Не дивлячись на те, що гравці команд не є професіоналами, видовище було дуже захопливим. І навіть не технікою гри, а позитивним духом, яким було наповнене футбольне поле та трибуни вболівальників.
Вболівальне дійство трибун можна було розглядати як окрему виставу. Спостерігати за вболівальниками було не менш цікаво, ніж за футболістами.
Зрештою цей матч став справжнім відпочинком і корисною справою. Зібрані кошти були передані до фінансового комітету координаційного штабу.
Після фінального рахунка 8:3 на користь Благовіста, з трибун зірвалась пісня, яка стала вже народною і популярною не тільки в Україні. Назвем її просто “Ла-ла-ла”.
http://www.uezd.com.ua/page/svyashhenniki-riznix-konfesij-grali-u-futbol-z-aktivistami.html
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression