Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 23:57:02

Результати І етапу чемпіонату Drag Racing. ФОТОрепортаж

24.07.2014   11:34Агенцiя

На початку липня у селищі Ладинка відбувся перший етап Чемпіонату Чернігова з Drag Racing от CSRC

Як повідомляє сайт Першого автомобільного клуба Чернігова, результати першого етапу такі:
Клас до 1.6 Street Original:
1.Дорошенко Олексій (VW polo 1.6) FWD
2.Шевченко Сергій (Deo Lanos 1.5) FWD
3.Сергієнко Олександр (Hyundai accent 1.6) FWD

Клас від 1.6 до 2.0 Street Light:
1.Владислав Зайцев (Toyota celica 1.8) FWD
2.Сергієнко Олександр (Hyundai accent 1.6) FWD
3.Атрощенко Валентин (Opel kadet 1.8) FWD

Клас від 2.0 до 3.0 Street Fast:
1.Хоменко Олександр (Audi A6 2.8) FWD
2.Василевський Олександр (Citroen C4 2.0) FWD
3.Кривицький Леонід (Subaru Forester 2.0) AWD

Клас від 3.0 Unlim:
1.Андріященко Вячеслав (Mitsubishi lancer RallyArt 2.0T) AWD
2.Коробов Олексій (Deo lanos 2.0T) FWD
3.Санюта Андрій (Audi A6 2.2T) AWD

Організатори обіцяють, що другий етап буде більш розгорнутим та цікавим для автогонщиків любителів та професіоналів.

 

За повідомленням сайту http://csrc.org.ua/

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини